12. veebruar 2011 ootab Dream Foundation Eesti kõiki huvilisi osalema Jõhvi kontserdimajas toimuvasse interaktiivsesse töötuppa „Ausalt ja avameelselt välismaal õppimisest“.

Tulenevalt noorte suurest huvist tasuta välismaise kõrghariduse vastu, keskendutakse töötoas Taani haridussüsteemile ja sealsele elule. „Lisaks meeleolukale vestlusele tutvustatakse üritusel ka teisi välismaal õppimise võimalusi ning kandideerimisprotsessi,“ räägib ürituse eestvedaja Katriin Visamaa ja lisab, et oma Taanis tudeerimise ja töötamise kogemust jagab Kaire Luuk.

Praktilise suunitlusega töötuppa on oodatud kõik, kel soov saada teada Taanis õppimise ja töötamise reaalsusest. „Ilma ilustamata räägime noortele välismaal õppimise telgitagustest ja viime nad kurssi võimalustega, mis võivad muuta nende elu ja maailmapilti,“ räägib Visamaa.

Jõhvi töötoas tulevad teiste teemade seas käsitlusele riigi, eriala ja ülikooli valikud, välisriigis töö ja elukoha leidmine ning finantsid ja õpingute rahastamine. „Kohapeal on kõigil osalejatel võimalus rahuldada oma uudishimu ja esitada küsimusi nii kandideerimise kui ka Taani haridussüsteemi ja seal õppimise ning elamise kohta,“ sõnab Visamaa ja kutsub kõiki välismaise kõrghariduse huvilisi ülesse end üritusele registreerima.

Tasuta üritus toimub 12. veebruaril Jõhvi kontserdimaja 3. korruse seminariruumis. Töötuba toimub vahemikus kell 14.00-16.00.

Kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik ka eelregistreerimine, mis toimub aadressil http://tinyurl.com/DF-Johvis

Välismaal õppimise kogemuse jagamist toetavad Jõhvi kontserdimaja ja Jõhvi vallavalitsus.

Dream Foundation on Euroopas tegutsev organisatsioon, mille peamine tegevusala on välismaale õppimamineku tutvustamine, võimaluste loomine ja õpingutel noorte toetamine. Lähemalt saab võimalustega tutvuda Dream Foundationi kodulehel www.dreamfoundation.eu.


Lisainfo:

Katriin Visamaa

(+372) 56 200 673

Katriin.Visamaa@dreamfoundation.eu

www.dreamfoundation.eu
www.facebook.com/DFEstonia