AIESEC Akadeemia raames toimub kolmandat aastat järjest Noorte Juhtimiskonverents samaaegselt nii Tallinnas kui ka Tartus. Iga aasta saavad sellest üritusest osa ligi 200 noort ja mitmed oma ala asjatundjad üle Eesti, et jagada praktilisi nõuandeid. 24. septembril toimuvat konverentsi korraldab AIESEC Eesti.

AIESEC Akadeemia pakub lisaks koolis õpitud teadmistele elukogemusi otse Eesti ja välismaa ettevõtete ja projektide juhtidelt.Noorte Juhtimiskonverents annab selleks esimese tõuke, pakkudes teadmisi juhtimisest ja meeskonnatööst.
Noorte Juhtimiskonverentsi peamisteks teemadeks on meeskonna ülesehitamine ja juhtimine, visiooni loomine ja juhiroll. Osalejatele selgitatakse ja õpetatakse põhilisi teadmisi, mida ettevõtja ja juht vajavad enne tegutsema asumist.

“Tänapäeva ettevõtted hindavad järjest enam juhtimiskogemusega noori inimesi. Sellega tagatakse ettevõtte paindlikkus ja jätkusuutlikkus. Noored toovad ettevõttesse mitmekesisust ning innovatiivsust,” räägib konverentsi kommunikatsioonijuht Madis Välja.

Tänavuse konverentsi peaesinejaks on Mark Young, Suurbritannia globaalse konsultatsioonifirma Future Considerations tegevjuht. Mark Young on juba aastaid aidanud ettevõtete meeskonnajuhtidel efektiivsemalt töötada. Tema peamised kliendid tegelevad tarbekaupade, finantsteenuste, energiatööstuse, riigiettevõtete ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Lisaks peaesinejale astuvad ülesse veel Aivar Haller, Elmo Puidet, Erkki Raasuke, Mats Soomre ja teised.”Valisime esinejad erinevatest eluvaldkondadest, et konverents moodustaks ühtse terviku ning pakuks osalejatele nii praktilisi, kui ka teoreetilisi teadmisi . Usume, et noored, kes läbivad kõik AIESEC Akadeemia kolm konverentsi võivad ennast ettevõtlusmaastikule sisenedes palju kindlamalt tunda, olles kuulnud õpetussõnu oma ala tegijatelt,“ ütleb AIESEC Akadeemia peakorraldaja Erik Allak

AIESEC on rahvusvaheline tudengiorganisatsioon, mis tegutseb 110 riigis üle maailma. Peamisteks tegevusteks on vabatahtlik töö ja erialased praktikad välismaal ning oma liikmete arendamine. Enam kui 20 aasta jooksul on Eestis organisatsiooni tegevusest osa võtnud sadu üliõpilasi.

Noorte Juhtimiskonverents toimub laupäeval, 24. Septembril, algusega 9:00 Tallinna Tehnikaülikoolis (Ehitajate tee 5) ja Atlantise konverentsikeskuses Tartus (Narva mnt. 2). Lisainformatsioon ja registreerimisvorm on kättesaadaval ürituse kodulehel www.aiesec.ee/konverents.

Lisainfo:
Madis Välja
Kommunikatsioonijuht
AIESEC Eesti
(+372) 58 031 144
madis.valja@aiesec.net