Juba 15. jaanuaril on Dream Foundationil välismaale õppima mineku eeltähtaeg, mille raames ootame kõigi väliskõrghariduse huviliste avaldusi.

„Uus aasta toob mõtetesse uued tuuled, mis võimaldab kindlasti ka kõrgemat mõttelendu ja oma tulevikuprioriteetide üle järelemõtlemist,“ ütleb Dream Foundation Eesti esindaja Liina Liiv ning lisab, et noorte prioriteet number üks võiks olla kindlasti kvaliteetne kõrgharidus ja praktiline kogemustepagas, mida välismaine kõrgharidus just võimaldabki.

Dream Foundation Eesti pakub täienenud erialavalikut ning igakülgset konsultatsiooni teel noore unistuste täitumisel. „Sellel aastal on meie erialavalik, kuhu võimalik kandideerida, suurenenud väga põnevate erialade võrra,“ sõnab Liiv ning lisab, et kodulehel olev erialade otsingusüsteem võimaldab märksõnade abil leida meelepärase eriala ning online-kandideerimisprotsess koostöös noore motivatsiooniga garanteerib mugava ja kiire avalduse valmimise.

Seoses eeltähtaja, 15. jaauari peatse lähenemisega ei pea kartma, et see on ainus võimalus oma avalduse esitamiseks. Dream Foundationi kaudu kandideerimise põhitähtaeg on 10. märts 2011, mis võimaldab õpinguid alustada juba 2011 sügisel. „Kandideerimise korral soovitan avaldused esitada pigem varem, kui tähtaja lähedal, siis on varuga aega meil need üle vaadata ja tagasisidet anda,“ rõhutab Liiv ning julgustab kõiki abituriente ja huvilisi kandideerima, tuues välja, et hiljem selguvad riigieksami tulemused saab hiljem dokumentidele juurde lisada.

Kandideerimiseks tuleb minna Dream Foundation Eesti kodulehele http://www.dreamfoundation.eu/, valida eriala, täida online-avaldus ning soorita keeletest.

Alates 2011. aastas on Dream Foundation Eesti kandideerimistasu 20€ ning Dream Foundationi keeletesti sooritamise tasu 14€.

Dream Foundation on organisatsioon, mille peamine tegevusala on välismaale õppimamineku tutvustamine, võimaluste loomine ja õpingutel noorte toetamine. Lähemalt saab võimalustega tutvuda Dream Foundationi kodulehel http://www.dreamfoundation.eu/

 

Lisainfo:
Virge Tamme
Dream Foundation Eesti
(+372) 58 155 392
virge.tamme@dreamfoundation.eu
http://www.dreamfoundation.eu/