Elu on tavapäraselt lihtne ja mugav. Istud soojas kodus õhtuti ja päeval käid ennast harimas. Kõik on justkui nii hea, et ei tahakski midagi muuta. Samas on ümberringi terve hunnik asju, mis pidevalt häirivad ning rahus ei lase olla. Kas õige tegutsemine ongi lihtsalt kõrval seista ja pealt
vaadata või tuleks ise midagi ette võtta?

27. jaanuaril toimub aasta suurim noortekonverents nimega Eesti Noorte Foorum. Juba neljanda foorumi peateemaks on "Ideest sünnib muutus". Üritus leiab aset Tallinna Tehnikaülikoolis algusega kell 10:00. Kohale on oodatud 500 noort üle Eesti erinevatest koolidest ja ülikoolidest.

Paneeldiskussioonis astuvad ülesse sel aastal Juhan Parts, Maris Ojamuru, Terje Kross, Martin Noorkõiv ja Erik Allak, et arutada Eesti praeguste probleemide üle ning näidata noortele suunda, kuidas nad saaksid neid läbi ettevõtluse enda heaks rakendada jaoma tegevusega Eesti riiki maailmas konkurentsivõimelisemaks muuta.

Üritust modereerib Marko Siller, kes on aastaid tegelenud Eestis vastutustundliku ettevõtluse arendamisega, turismi turundamisega internetis ning koolitajana.
Ettevõtetest astuvad üles sellised nimed nagu Siemens, PKC Eesti, Tallink, Heateo Sihtasutus ja teised. Lisaks veel teisi etteasteid ning peaesineja välismaalt.

Ürituse jooksul pakutakse ka maitsvat lõunasööki ning toimuvad kohvipausid, mille jooksul on hea võimalus teha uusi tutvusi ja leida mõttekaaslasi.

Vaata täpsemat infot: www.aiesec.ee/foorum