SA Innove karjääriteenuste arenduskeskus kuulutas 24.märtsil välja konkursi „Aasta karjäärispetsialist“. Aasta karjäärispetsialisti valimise eesmärk on tõsta esile, tunnustada ja tutvustada üldsusele karjäärispetsialiste, kes on 2009 aasta jooksul silmapaistvalt tegutsenud karjäärivaldkonnas ning nende töö on olnud märkimis¬väärne ja oluline karjääriteenuste edendamisele. Tunnustatakse karjäärikoordinaatoreid, karjääriinfo spetsialiste ja karjäärinõustajaid.

Kandidaate tunnustamiseks võivad esitada kõik üksikisikud ja organisatsioonid. Soovitaja olemasolul võib karjäärspetsialist ise oma kandidatuuri esitada.

Kandidaatide esitamiseks tuleb täidetud kandideerimisvorm saata hiljemalt 20. maiks 2010 meiliaadressile ktk@innove.ee või postiaadressile: SA Innove karjääriteenuste arenduskeskus, Lõõtsa 4, Tallinn 11415; märksõna „Aasta karjäärispetsialist”. Võitjad kuulutatakse välja 14.-16. juunil toimuval karjäärispetsialistide suvekoolis Kloogaranna Noortelaagris.

Esita Sinagi oma kanditaat!

Täpsemad tingimused SA Innove kodulehelel -> Karjääriteenused -> Uudised -> Karjäärispetsialistide tunnustamine - konkurss "Aasta karjäärispetsialist!