EURODESK Eesti koostöös Noorteportaaliga korraldab järjekordse EVS (European Voluntary Service) infoõhtu, kus tutvud ka võõrkultuuridega välismaal käinud vabatahtlike kogemuse läbi. Sündmus toimub 06. septembril algusega kell 16:00 aadressil Estonia pst 5A, Tallinn.

Eurodeski eesmärgiks on tõsta noorte teadlikkust vabatahtlikust tööst ning eriti Euroopa Vabatahtlikkust teenistusest ning seetõttu korraldamegi reedel, 6. septembril meie järjekordse infoõhtu EVS´ist, kus lisaks meile jagab oma teadmisi EVSist ka Eesti Euroopa Liikumise vabatahlik Vyara Kirilova. Eesti Euroopa Liikumisse, mille alla kuuluvad ka Eurodeski, Euroopa Noortekaardi ning Noorteportaali kaubamärgid, saabus veebruari alguses vabatahtlik Vyara Bulgaariast. Vyara saabus siia aastaks ajaks programmi Euroopa Noored raames.
Oma kogemusi on jagama tulemas aga ka eestlasest vabatahtlikud, kes oma teenistuse juba läbinud on. Täpsema informatsiooni paneme ülesse Noorteportaali õige pea!
Vabatahtlike projekte on toetanud programm Euroopa Noored.

Mis? EVS infoõhtu ja kogemuste vahetamise koht
Kellele? Teemast huvitatud kuni 30-aastastele noortele.
Millal? 06.09.2013, algus kell 16:00 (kestvus maksimaalselt kaks tundi)

Kus? Eesti Euroopa Liikumise ruumides, Estonia pst 5A, 5. korrus, Tallinn
Miks? Et tõsta noorte teadlikkust EVSist, selle võimalustest ning tähendusest. Et saada infot ja uusi teadmisi ja innustust ka ise sarnane mobiilsuskogemus välismaal läbi teha. Järgmine taotlustähtaeg valmis projektide esitamiseks on juba 01.10.2013.
Kuidas? Osalemiseks palume end kindlasti eelregistreerida aadressil evs@noorteportaal.ee