Teie ees on järjekordne Karjäärituul - järjekorranumbrilt kaheksateistkümnes, sisu poolest aga Teabekeskuse eale vastavalt sümboolne number kümme: kümme käsku, kümme sammu, kümme aastat, kümme soovitust ja nõuannet.

Selles lehenumbris anname kümnekaupa ülevaate karjääriteenuste valdkonda puudutavatest teemadest. Tegutsevad praktikud kirjutavad karjäärinõustaja töödest ja tegemistest täna ning kümne aasta eest. Noored edastavad karjäärispetsialistidele kümme soovi teenuse tarbija vaatenurgast. Kümme valdkonnas tegutsevat meest kirjutavad sellest, mis neid karjääriteenuste juures hoiab. Koondasime kokku kümme nõuannet nõustajale ja nõustamisest, kümne aasta jooksul tehtud valikud, kümme põhjust minna maailma avastama ning kuidas end väliskogemuseks ette valmistada. 

Lisaks ka kokkuvõte septembrikuu alguses toimunud Teabekeskuse kümnenda sünnipäeva pidustustelt, kus esines karjääriteenuste valdkonna guru Peter Plant Taanist.

Loodame, et avaldatud artikleid lugedes tekib igaühel sinna kõrvale ka oma lugu; on võimalus kaasa mõelda ja oma „kümme“ kokku panna.

Teabekeskus tänab kõiki kootöö eest ning soovib jätkuvalt julget pealehakkamist ja edu edaspidiseks!