Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla, Hiiu vald, Hiiumaa
telefon:  5886 0702
e-post: hiiumaa@rajaleidja.ee
skype: hiiumaarajaleidja

lahtiolekuajad:  E–R kell 9.00–17.00

Töötajate kontaktid

Tiina Talussaar, keskuse juht: tiina.talussaar@rajaleidja.ee, 5694 0395

 

Kati Vaht, karjääriinfo spetsialist, infotöötaja: kati.vaht@rajaleidja.ee, 5885 3616

Ülle Soonik, karjäärinõustaja: ylle.soonik@rajaleidja.ee, 5885 3655

 

Aasa Saarna, sotsiaalpedagoog: aasa.saarna@rajaleidja.ee, 5885 3617

 

Helena Ehrenbusch, psühholoog: helena.ehrenbusch@rajaleidja.ee, 5885 3656

Marie Pajo, logopeed: marie.pajo@rajaleidja.ee, 5885 3761


Kristin Veltri, eripedagoog: kristin.veltri@rajaleidja.ee, 5885 3647

 

 

Juhul, kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860702.