2018 a Töövarjupäeva info tulekul! Ole valvel!


 

Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse eestvedamisel toimub 26. oktoobril 2017 esmakordselt Tallinnas ja Harjumaal töövarjupäev, mis on mõeldud spetsiaalselt 7.-9. klassi noortele, et anda ka neile võimalus saada unustamatult äge ja kasulik kogemus töövarjuna.

Kuna töövarjupäeva mõte on anda noorele võimalus näha ja kogeda reaalset töömaailma ning seda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad, arvatakse tihti ekslikult, et 7.-9. klassi noortel on oma vanuses selleks veel liialt vara. Nii see aga pole! Tegelikkuses on põhikooli lõpuklassides õige aeg hakata töö- ja ametimaailmaga tutvuma ning Rajaleidja töövarjupäeva eesmärk ongi anda ka teile selleks võimalus! Valikus on avastamiseks lausa üle 160 põneva ameti erinevatest eluvaldkondadest ja me julgustame kiikama ka nende ametite poole, millest polnud varem isegi kuulnud või mida poleks enne kaalunud, sest iga kogemus avardab sinu maailmapilti ja võib aidata tulevikus otsuseid langetada. 

Seega – hüppa üle oma varju ja maandu põnevasse ametisse! Tõeliselt inspireerivad ja ägedad kogemused erinevate Tallinnas ja Harjumaal paiknevate ettevõtete, asutuste ja ametiesindajate juures ootavad Sind!

 

Nüüd ei jäägi muud üle kui… Tähelepanu, valmis olla, varju!

 

Lisainfo:

Marja-Liisa Vaiksalu

marja-liisa.vaiksalu@rajaleidja.ee

+372 588 537 58