Ida-Virumaa noortefoorum toimub 17. veebruaril 2012 kell 11.00 Jõhvi Kontserdimajas.

Sillamäe Lastekaitse Ühing viib koostöös maakonna linna- ja vallavalitsuste ning koolidega Jõhvis läbi Ida-Virumaa noortefoorumi 2012 “Noored ja kohalik omavalitsus – teel koostöö poole“, mille eesmärgiks on edendada dialoogi ja koostööd noorte ja kohalike omavalitsusüksuste vahel, motiveerida noori huvi tundma enda ümber toimuva vastu ja osalema otsustusprotsessides. Noortefoorum toimub Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt toetatud projekti „Co-management“ raames ja käsitleb kolme alateemat:
1. Noorte osaluskogud Ida-Virumaal
2. Kohaliku omavalitsuse koostöö koolidega noorte aktiivsuse edendamise nimel
3. MTÜde ja noorteühenduste kaasamine regionaalse arengu edendamisse

Ida-Virumaa noortefoorumi peamise tulemusena valmib „Ida-Virumaa co-managemendi strateegia", mille eesmärgiks on edendada noorte kaasatust ja koostööd noorte ja kohaliku omavalitsusüksuste vahel Ida-Virumaal.

Osalemiseks registreeri ennast veebilehel siin. Registreerimine on avatud kuni 15.02.2012. Osalejatele rikkalik toitlustamine ja foorumi materjalid. Ida-Virumaa piires organiseeritakse ka kaks tasuta bussiliini Jõhvini ja tagasi.
OSALEMINE ON TASUTA!
Lisainfo e-maili teel foorum2011@sscw.ee või telefoni teel 53417810, 55602993.

Co-management on Euroopa Nõukogu poolt välja töötatud noorte otsustusprotsessi kaasamise süsteem, mis edendab ja julgustab noori ja vanemaid koos töötama ja vastutust jagama ühiskondlikes institutsioonides ja projektides ning näeb noori kui tänaseid, mitte homseid kodanikke.

Ametlik koduleht

Allikas: Sillamäe Lastekaitse Ühingu teade