Ida-Virumaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal)
telefon: 5886 0704
e-post: idavirumaa@rajaleidja.ee
skype: idavirumaarajaleidja

aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus)
telefon: 5886 0708
e-post:
idavirumaa.narva@rajaleidja.ee

 

lahtiolekuajad: E–N kell 9.00–18.00, R kell 9.00–15.30

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel

 

Töötajate kontaktid

 

Maire Merioja, keskuse juht: maire.merioja@rajaleidja.ee, 58004998

Jana Kolga, infospetsialist: jana.kolga@rajaleidja.ee, 58853706


Ivar Edala, nõustamiskomisjoni koordineerija: ivar.edala@rajaleidja.ee, 58853707 

Tatjana Vassiljeva, logopeed: tatjana.vassiljeva@rajaleidja.ee, 58853690

Ingrid Part, logopeed: ingrid.part@rajaleidja.ee, 58853678

Jelena Ivanova, logopeed: jelena.ivanova@rajaleidja.ee, 58853699


Tatjana Mäekivi, eripedagoog: tatjana.maekivi@rajaleidja.ee, 58853677

Alla Lambing, eripedagoog: alla.lambing@rajaleidja.ee, 58853698

Ave Ojasalu, eripedagoog: ave.ojasalu@rajaleidja.ee, 56565290


Anželika Zaderei, psühholoog: anzelika.zaderei@rajaleidja.ee, 58853688

Alisa Seppenen, psühholoog: alisa.seppenen@rajaleidja.ee, 58853703

Irina Rodionova, psühholoog: irina.rodionova@rajaleidja.ee, 58853679

 

Oksana Anoshyna, sotsiaalpedagoog: oksana.anoshyna@rajaleidja.ee, 58853701

 

Silva Gerassimov, karjäärinõustaja: silva.gerassimov@rajaleidja.ee, 58853689

Stella Müsler, karjäärinõustaja: stella.mysler@rajaleidja.ee, 58853684

 Marika Markus, karjäärinõustaja: marika.markus@rajaleidja.ee, 55592522

Jelena Kulpina, karjäärinõustaja: jelena.kulpina@rajaleidja.ee, 58853710

 

Merike Teelahk, karjääriinfo spetsialist: merike.teelahk@rajaleidja.ee, 58853683

Julia Merkulova, karjääriinfo spetsialist: julia.merkulova@rajaleidja.ee, 58853705

Kristi Klaamann, karjääriinfo spetsialist: kristi.klaamann@rajaleidja.ee, 58853675

Elmira Hozjaitšikova, karjääriinfo spetsialist: elmira.hozjaitsikova@rajaleidja.ee, 58853709


 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume helistada keskuse üldnumbrile 58860704.