Ida-Virumaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal)
telefon: 5886 0704
e-post: idavirumaa@rajaleidja.ee
skype: idavirumaarajaleidja

aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus)
telefon: 5886 0708
e-post:
idavirumaa.narva@rajaleidja.ee

lahtiolekuajad: E–N kell 9.00–17.00, R kell 9.00–15.00

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel
 

Töötajate kontaktid

Maire Merioja, keskuse juht: maire.merioja@rajaleidja.ee, 58004998
Ülle Tõnurist, nõustamiskomisjoni koordineerija: ylle.tonurist@rajaleidja.ee, 5885 3707

Jana Kolga, infospetsialist: jana.kolga@rajaleidja.ee, 58853706
Olga Tihhonova, infospetsialist Narvas: olga.tihhonova@rajaleidja.ee; 5885 3680


Eripedagoogid

Ave Ojasalu, eripedagoog Jõhvis
: ave.ojasalu@rajaleidja.ee, 56565290
Tatjana Mäekivi, eripedagoog Jõhvis: tatjana.maekivi@rajaleidja.ee, 58853677
Alla Lambing, eripedagoog Jõhvis: alla.lambing@rajaleidja.ee, 58853698


Logopeedid

Tatjana Vassiljeva, logopeed Jõhvis: tatjana.vassiljeva@rajaleidja.ee, 58853690
Ingrid Part, logopeed Jõhvis: ingrid.part@rajaleidja.ee, 58853678
Jelena Ivanova, logopeed Narvas: jelena.ivanova@rajaleidja.ee, 58853699

 

Psühholoogid

Anželika Zaderei, psühholoog Jõhvis
: anzelika.zaderei@rajaleidja.ee, 58853688
Irina Rodionova, psühholoog Narvas: irina.rodionova@rajaleidja.ee, 58853679
Natalja Zorina, psühholoog Jõhvis: natalja.zorina@rajaleidja.ee, 58845450


Sotsiaalpedagoog

Oksana Anoshyna, sotsiaalpedagoog Narvas: oksana.anoshyna@rajaleidja.ee, 58853701
Andreas Rääsk, sotsiaalpedagoog Jõhvis: andreas.raask@rajaleidja.ee, 58845451
 

Karjäärinõustajad

Silva Gerassimov, karjäärinõustaja Jõhvis: silva.gerassimov@rajaleidja.ee, 58853689
Stella Müsler, karjäärinõustaja Jõhvis: stella.mysler@rajaleidja.ee, 58853684
Marika Markus, karjäärinõustaja Jõhvis: marika.markus@rajaleidja.ee, 55592522
Jelena Kulpina, karjäärinõustaja Narvas: jelena.kulpina@rajaleidja.ee, 58853710

 
Karjääriinfospetsialistid

Kristi Klaamann, karjääriinfo spetsialist Jõhvis: kristi.klaamann@rajaleidja.ee, 58853675
Merike Teelahk, karjääriinfo spetsialist Jõhvis: merike.teelahk@rajaleidja.ee, 58853683
Julia Merkulova, karjääriinfo spetsialist Jõhvis: julia.merkulova@rajaleidja.ee, 58853705
Elmira Hozjaitšikova, karjääriinfo spetsialist Narvas: elmira.hozjaitsikova@rajaleidja.ee, 58853709

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume helistada keskuse üldnumbrile 58860704.