Grupikonsultatsioon kõigile, kes soovivad rohkem teada bakalaureuseõppe võimalustest Põhja-Ameerikas. Järgmine konsultatsioon toimub neljapäeval, 13. jaanuaril algusega kell 15.30 Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskuses.

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus korraldab grupikonsultatsioone keskkooliõpilastele ja kõigile teistele, kes on huvitatud õppimisest Ameerika Ühendriikides või Kanadas.

Konsultatsioonil antakse ülevaade USA ja Kanada haridussüsteemist, ülikoolide ja programmide valimise põhimõtetest, testidest, sisseastumistingimustest, õpingute finantseerimisest, ülikoolidega suhtlemise põhitõdedest, ning kõigest muust, mida on vajalik teada Ameerika ülikoolidesse kandideerimisel. Tutvustatakse ka teabekeskuse tegevust ja teenuseid, millega saame kandideerijatele abiks olla.

Grupikonsultatsioonid toimuvad teabekeskuses regulaarselt üks kuni kaks korda kuus, täpsemad kuupäevad on avaldatud meie ürituste kalenderplaanis. Vajalik on konsultatsioonist osavõtuks ette registreeruda. Kõik osavõtjad saavad kaasa infomaterjale.

Võimalik on konsultatsiooni või loengute läbiviimine ka koolides, asutustes või mujal (sh ka inglise või vene keeles). Huvilistel palume meiega ühendust võtta ja sobiv aeg kokku leppida.

Grupikonsultatsioon on tasuta. Kõik huvilised on teretulnud!

Täiendav informatsioon tel 620 3543 ja 620 3546 või EducationUSA@ttu.ee

Lisainfo siit