Tallinna noorte infokeskus korraldab taas infoseminari „Austraaliasse tööle!“, mis toimub 6. juunil Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskuses (Suur- Ameerika 35) algusega kell 17.00. Oodatud on eelkõige noored vanuses 17-30, kes plaanivad sõita Austraaliasse tööle ja reisima.

Seminari eesmärgiks on rääkida elust ja töövõimalustest Austraalias läbi nende inimeste kogemuste, kes kord juba seal käinud. Juttu tuleb kõigest, millest Austraaliasse reisija teadma peaks – miks minna, millest alustada, millised on esimesed sammud kohapeal, kuidas leida töökoht jne. Jagame infomaterjale ning püüame vastata kõikidele tekkinud küsimustele.

„Esimene Austraalia teemaline seminar, mille Tallinna noorte infokeskus korraldas, toimus sügisel 2009. aastal. Seminar osutus tookord väga populaarseks ning kümned huvilised jäid ukse taha. "Kuna huvi Austraalia vastu pidevalt suureneb, siis oli see loomulik samm jätkata samalaadse üritusega“, selgitas seminari korraldaja Janne Laus

Eelregistreerimine toimub 2. juunini või kuni kohti jätkub. Oma osalemise soovist palume teatada e-postile janne@taninfo.ee . Osavõtt infoõhtust on kõigile tasuta.

Tallinna noorte infokeskus on Tallinna Noorsootöö Keskuse osakond, mis tegeleb noorteinfo kokku kogumise, töötlemise ja levitamisega Tallinna noortele, lapsevanematele, noorsootöötajatele, õpetajatele ja teistele noortega tegelevatele inimestele. Sihtrühma moodustab eelkõige 7-26aastased noored.

Lisainfo:
Janne Laus
Tallinna Noorsootöö Keskus
Tallinna noorte infokeskus
Pärnu mnt 6, Tallinn 10148
Telefon 641 2271; 5556 7782
E-post: janne@taninfo.ee
www.taninfo.ee