31. jaanuaril algusega kell 16.00 korraldab Tallinna noorte infokeskus infoseminari “Välismaale õppima!”, kus tutvustatakse õppimisvõimalusi kõrgkoolides üle maailma. Seminar toimub Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskuses (Suur-Ameerika 35).

Õppimisvõimalustest Euroopas, USAs ja teistes maailma piirkondades annavad hea ülevaate Dream Foundation ja Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus. Seminarile on oodatud noored, kes soovivad minna välismaa ülikoolidesse kõrgharidust omandama ning otsivad selleks võimalusi, aga ka lapsevanemad, õpetajad ja teised, kes soovivad teemast head ülevaadet saada.

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus tutvustab seminaril lähemalt USA kõrgharidust ja sealsetesse ülikoolidesse kandideerimisega seonduvat, samuti tuleb juttu õpingute finantseerimisvõimalustest ja testidest. Dream Foundationi esindaja kõneleb lisaks USAle ka muudesse riikidesse kandideerimise tingimusi ja CAE (Certificate of Advanced English) eksamitest. Sõna saavad ka praegu Taanis õppivad tudengid, kes jagavad oma vahetuid kogemusi ja nõuandeid.
Seminar on kõigile tasuta ja selles osalemiseks tuleb saata oma nimi märksõnaga „Välismaale õppima“ e-posti aadressile velli@taninfo.ee.

Lisainfo:
Velli Kivi
Tallinna Noorsootöö Keskus
Tallinna noorte infokeskus
e-post: velli@taninfo.ee
telefon: 641 2271
www.taninfo.ee