Teisipäeval, 8. veebruaril 2011, vahemikus kell 16.00-18.00 toimub Tallinnas Euroopa Liidu majas (Rävala 4) Dream Foundation Eesti eestvedamisel eestlaste haridusmekaks kujunenud Taani kõrgharidust ja haridussüsteemi käsitlev interaktiivne töötuba.

“Üritusele on oodatud ka VIA University College esindaja Kristina Høj Hansen, kes annab vahetu ülevaate Taani kõrgharidusest ja sealsest õppekeskkonnast,” räägib ürituse eestvedaja Katriin Visamaa ning lisab, et töötuba saab korraldatud tulenevalt noorte suurest huvist just Taani tasuta kõrghariduse vastu, kus inimesed on varasemalt läbiviidud uuringu kohaselt ka maailma ühed õnnelikumad.

Visamaa sõnul tulevad töötoas käsitlemisele teemad nagu Taani kõrgem haridussüsteem ja selle eelised. “ Høj Hansen räägib ka projektipõhisest õppest, Taani kõrghariduse praktilisusest ja seotusest tulevikukarjääriga,” annab korraldaja ülevaate kõnealustest punktidest ja lisab, et õpinguid puudutavate teemade kõrvalt saab aimu ka tööturust ning sealsetest elamistingimustest.

Töötuppa on oodatud kõik noored, kel huvi kõrghariduse omandamise vastu Taanis. Üritus on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil http://tinyurl.com/TaaniTallinnas

“Samuti on noorel võimalus oma unistused koheselt ka teoks teha ning asuda juba sügisest õppima valitud ülikooli,” räägib Visamaa ning lisab, et kandidaatide avaldusi välismaal tudeerimiseks ootab Dream Foundation hiljemalt 10. märtsiks 2011.

Dream Foundation on Euroopas tegutsev organisatsioon, mille peamine tegevusala on välismaale õppimamineku tutvustamine, võimaluste loomine ja õpingutel noorte toetamine. Lähemalt saab võimalustega tutvuda Dream Foundationi kodulehel www.dreamfoundation.eu.


Lisainfo:

Katriin Visamaa
Dream Foundation Eesti
(+372) 51 51 608
katriin.visamaa@dreamfoundation.eu
www.dreamfoundation.eu
www.facebook.com/DFEstonia