Atlantise Konverentsikeskus (Narva mnt 2, Tartu), kl 19.00  ISIKLIKU BRANDI LOOMISE KIIRKURSUS ALUSTAVALE MAAILMAVALLUTAJALE

Marjam Vaher Kuidas teadlikult teistest eristuda ja luua kaubamärk, mis jääb meelde. Interaktiivses töötoas arutletakse muuhulgas küsimustel:

1)Mis on see, mis teeb Sind eriliseks?

2)Miks sinu nõrkused on tegelikult Su tugevused?

3)Mis järeldused teeb Su pimekohtingupartner, kui ta Su nime guugeldab?

4) Mida ütleb sinu kohta Su kaubamärgi audit?

5)Kuidas oma tulevasele tööandjale, kliendile või abikaasale selgeks teha, et oled just see õige?

Kas oled neile küsimustele mõelnud või mitte, asi on väga lihtne: Sa juba oledki kaubamärk. Ja Sa oled selle kaubamärgi loomise eest vastutav. Nagu ütleb brandiguru Tom Peters: "Ei ole olemas ainuõiget viisi, kuidas luua brandi nimega Sina Ise. Väljaarvatud üks reegel: Alusta täna. Või muidu...." Hea koht alustamiseks on koos Marjam Vaheriga.

Tema juhendab sind oma isikliku kaubamärgi loomisel ja annab lihtsaid nippe, kuidas vähese vaevaga silma paista, seda olenemata sinu varasemast kogemusest või isikuomadustest. Marjam on õppinud brandide loomist MindValleys, juhtivas internetiturunduse ettevõttes maailmas, kus ta töötas aasta aega uute brandide turuletoomisega.

Minevikus on ta juhtinud üliõpilasorganisatsiooni AIESEC Eesti, reisinud mööda maailma, teinud raadiosaateid ning olnud ajakirjanik. Vabal ajal on ta kirglik õppija ning usub sellesse, et isikliku brandi kujundamine algab seestpoolt.

Lisainfo ja registreerimine: http://klapideest.aiesec.ee/registreeri/

PS: Võta kaasa kirjutusvahendid ja paber, sest koha peal viid läbi omaenda brandi auditi. Ole kohal !

AIESECi õppesari Klapid eest! Õppesarja eesmärgiks on tuua kuulajateni teadmised võimalustest, tekitada küsimusi ja anda mõnele neist ka vastused. Kuid eelkõige panna noori ise mõtlema. Õppesari on tasuta ning avatud kõigile tudengitele ja teistele huvilistele