20. märts 2012, kell 11.30-15.30

Koht: Raja 4C, Tallinn

Uudishimupäeval saab tutvuda IT Kolledži õppimisvõimalustega, sisseastumistingimustega ja õppehoonega. Lisaks toimuvad põnevad tegevused IT Kolledži laborites.

Robootika laboris demovad Robootikaklubi liikmed Robotex 2011 võistlusel saavutatud kolmikvõidu roboteid. Kõrval õppeklassides viiakse läbi sumorobotite programmeerimise töötuba, Cisco laboris on võimalik tutvust teha arvutivõrkudega proovides kaablipunumist ja IT Kolledži õppejõud esitlevad alternatiivseid operatsioonisüsteeme tutvustades Estobuntut ja ka Linuxit üldisemalt.

Lisaks viivad IT Kolledži tudengid läbi meediatöötuba, kus saab osaleda Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) poolt korraldatava kampaania ”Kõik on IT” video- ja fotokonkursil. Loe lähemalt . . .

Uudishimupäev on suunatud neile õpilastele, kes soovivad jätkata õpinguid IT-erialadel. IT Kolledžis saab rakendusliku kõrghariduse omandades praktilisi oskusi arvutivõrkude administreerimise, IT süsteemide arenduse, infosüsteemide anlüüsi ja tehnosuhtluse õppekavadel. Oodatud on ka uudishimulikud, kes soovivad veeta lihtsalt ühe põneva päeva IT Kolledžis.

Uudishimupäevale on teretulnud kõik, kes tunnevad huvi IT Kolledžis õppimise vastu ja soovivad osaleda erinevates õppeaineid tutvustavates töötubades.
 

Rohkem infot IT Kolledži lehelt