Esmaspäeval, 22. märtsil ootab IT Kolledž taas kõiki huvilisi Uudishimupäevale tutvuma õppimisvõimaluste, sisseastumistingimuste ja õppehoonega. Lisaks leiab iga uudishimulik põnevat tegevust IT Kolledži laborites.

 

Uudishimupäeva juhatab sisse IT Kolledžit tutvustav infoblokk, lisaks räägivad tudengid, miks nemad valisid IT eriala ja otsustasid õppima asuda IT Kolledžis. Sissejuhatavale osale järgnevad põnevad tegevused IT Kolledži laborites, kus huvilistel on võimalus praktiliste tegevuste kaudu saada lühike sissejuhatus õpetatavatesse erialadesse.

 

Cisco laboris saab iga huviline ise proovida WiFi ja LAN-võrgu ehitamist ning punuda patch kaablit. Lisaks toimub sel aastal põnev orienteerumismäng Leia WiFi võrgu segaja.

Avatud on Multimeedia labor, samuti saab kiigata Kommunikatsiooni ja infotehnoloogia arenduskeskusesse.

Robootika laboris demovad ITK Robootikaklubi liikmed robotivõistlusel Robotex2009 I ja III koha saavutanud roboteid Troller-Roller ja Digipallur.

Lisaks toimuvad veel sumorobotite ehitamise ja robot-tankide programmeerimise ning Estobuntu, Web2.0 ja OpenSim töötoad.

 

Uudishimupäeva raames saavad 16 kiiremat huvilist osaleda populaarses sumorobotite ehitamise töötoas. Nendel noortel, kel juba väike programmeerimiskogemus, on võimalik sel aastal esimest korda osa võtta robot-tankide programmeerimise töötoast. Nendes töötubades osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda saates e-kiri aadressil carol@itcollege.ee

 

Uudishimupäeval jagavad tudengid ja vastuvõtuspetsialistid infot sisseastumistingimuste, õppekavade ja õppetöö korralduse kohta ning vastavad uudishimulike küsimustele.

 

Uudishimupäev on mõeldud neile, kes soovivad õppimist jätkata kõrgkoolis ja on huvitatud IT Kolledžisse sisseastumisest. Oodatud on ka kõik uudishimulikud, kes soovivad IT Kolledžis toimuvaga tutvuda ning veeta ühe põneva päeva tudengite ja õppejõududega.

 

Lisainfo ja registreerimine http://www.itcollege.ee/uudishimupaev.php

 

Uudishimupäev toimub 22. märtsil algusega kell 14.00 IT Kolledžis, Raja 4C, Tallinn.

 

Dokumentide põhivastuvõtt IT Kolledžisse toimub:

29. juuni - 14. juuli 2010 riigieelarvelistele õppekohtadele ja

29. juuni - 21. juuli 2009 riigieelarvevälistele õppekohtadele.


IT Kolledž on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis annab rakenduslikku kõrgharidust IT süsteemide arendamise, IT süsteemide administreerimise, infosüsteemide analüüsi ja tehnosuhtluse erialadel. Kokku õpib 2009/2010 õppeaastal IT Kolledži neljal õppekaval päevases, õhtuses ja kaugõppes 732 tudengit, nendest 355 riigieelarvelistel õppekohtadel. Seitsme aasta jooksul on IT Kolledžist suundunud Eesti IT tööjõuturule 310 IT spetsialisti.

 

Lisainfo:

Carol Ojasoo

Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Raja 4C, 12616 Tallinn

Tel +372 6285 817

E-post: Carol.Ojasoo@itcollege.ee

www.itcollege.ee