Järvamaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Pärnu 54, 72712 Paide
telefon: 5886 0705
e-post: jarvamaa@rajaleidja.ee


 

Facebook'i grupp: www.facebook.com/groups/JarvamaaRajaleidja/

lahtiolekuajad: E kell 9.00–19.00, T–N kell 9.00–17.00 ja R kell 9.00–15.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

Töötajate kontaktid

Eve Siilak, keskuse juht: eve.siilak@rajaleidja.ee, 511 5598
Külliki Aasa, infospetsialist: kylliki.aasa@rajaleidja.ee, 5885 3648

Sirli Kriisa, karjäärinõustaja: sirli.kriisa@rajaleidja.ee, 5885 3652
Katrin Berg, karjääriinfo spetsialist: katrin.berg@rajaleidja.ee, 5885 3650, skype: jarvakarjaariinfo

Elo Siska, eripedagoog: elo.siska@rajaleidja.ee, 5885 3651
Marie Runnel, psühholoog: marie.runnel@rajaleidja.ee, 5885 3653
Heidi Antons, sotsiaalpedagoog: heidi.antons@rajaleidja.ee, 5885 3654

Juhul kui Teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0705.