Järvamaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Pärnu 54, 72712 Paide
telefon: 5886 0705
e-post: jarvamaa@rajaleidja.ee

 

  

Facebook'i grupp: www.facebook.com/groups/JarvamaaRajaleidja/

Lahtiolekuajad: E- N kl 9.00–17.00, R kl 9.00- 15.00

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

NB! 22.06.2018 on Järvamaa Rajaleidja keskus avatud kl 9:00- 13:00

Head võidupüha ja kena jaanipäeva! 

 

Juulikuus töötab Järvamaa Rajaleidja keskus järgmise graafiku alusel:


01.07- 15.07.2018:

E – K 10.00 – 14.00

N – R keskus on suletud


Info ja kokkulepped telefonil 5886 0705 E-K 9.00-14.00


NB! Alates 16.07- 03.08.2018 on keskus SULETUD!


Kaunist suve! 

 

 
Töötajate kontaktid:

Eve Siilak, keskuse juht: eve.siilak@rajaleidja.ee, 511 5598 

Maarika Heinaste, infospetsialist: maarika.heinaste@rajaleidja.ee, 5885 3648


Sirli Kriisa, karjäärinõustaja: sirli.kriisa@rajaleidja.ee, 5885 3652
Anu Puulmann, karjääriinfo spetsialist - karjäärinõustaja: anu.puulmann@rajaleidja.ee 5885 3650


Heidi Antons, sotsiaalpedagoog: heidi.antons@rajaleidja.ee, 5885 3654

Silva Kärner, psühholoog: silva.karner@rajaleidja.ee5885 3653

Marie Runnel, psühholoog: lapsehoolduspuhkusel

Karin Karolin, eripedagoog: karin.karolin@rajaleidja.ee, 5885 3651

Külly Kaarjas, logopeed, kully.kaarjas@rajaleidja.ee5885 3649

Nõustamistele eelregistreerimine palume teha e-posti aadressil jarvamaa@rajaleidja.ee või infotelefonil 5886 0705. 


Juhul kui Teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0705.