Järvamaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Pärnu 54, 72712 Paide
telefon: 5886 0705
e-post: jarvamaa@rajaleidja.ee


 

Facebook'i grupp: www.facebook.com/groups/JarvamaaRajaleidja/

Lahtiolekuajad: E kell 9.00–19.00, T–N kell 9.00–17.00 ja R kell 9.00–15.00

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

NB! Järvamaa Rajaleidja keskus on 03.07- 31.07.2017 avatud:

E, T, K kl 10.00- 14.00

(kella 14.00- 17.00 ootame teie pöördumisi telefonitsi keskuse üldnumbrile 5886 0705)

N, R on keskus suletud, klientide vastuvõttu ei toimu (info keskuse üldnumbril 5886 0705)

 

Töötajate kontaktid:

Eve Siilak, keskuse juht: eve.siilak@rajaleidja.ee, 511 5598 

Maarika Heinaste, infospetsialist: maarika.heinaste@rajaleidja.ee, 5885 3648


Sirli Kriisa, karjäärinõustaja: sirli.kriisa@rajaleidja.ee, 5885 3652
Anu Puulmann, karjääriinfo spetsialist: anu.puulmann@rajaleidja.ee 5885 3650


Elo Siska, eripedagoog: elo.siska@rajaleidja.ee, 5885 3651
Heidi Antons, sotsiaalpedagoog: heidi.antons@rajaleidja.ee, 5885 3654

Marie Runnel, pshühholoog: lapsehoolduspuhkusel 

Külly Kaarjas, logopeed. Logopeedilisele nõustamisele eelregistreerimine palume teha e-posti aadressil jarvamaa@rajaleidja.ee või infotelefonil 5886 0705. Vastuvõtu kuupäevad ja lisainfo leitav siit. 


Juhul kui Teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0705.