Järvamaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Pärnu 54, 72712 Paide
telefon: 5886 0705
e-post: jarvamaa@rajaleidja.ee

 

 

 
Facebook'i grupp: www.facebook.com/groups/JarvamaaRajaleidja/

Lahtiolekuajad: E- N kl 9.00–17.00, R kl 9.00- 15.00

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

Töötajate kontaktid:

Eve Siilak, keskuse juht: eve.siilak@rajaleidja.ee, 511 5598 

Maarika Heinaste, infospetsialist: maarika.heinaste@rajaleidja.ee, 5885 3648


Sirli Kriisa, karjäärinõustaja: sirli.kriisa@rajaleidja.ee, 5885 3652
Anu Puulmann, karjääriinfo spetsialist: anu.puulmann@rajaleidja.ee 5885 3650


Elo Siska, eripedagoog: elo.siska@rajaleidja.ee, 5885 3651 

Heidi Antons, sotsiaalpedagoog: heidi.antons@rajaleidja.ee, 5885 3654

Silva Kärner, psühholoog: silva.karner@rajaleidja.ee5885 3653

Marie Runnel, pshühholoog: lapsehoolduspuhkusel

Külly Kaarjas, logopeed, kully.kaarjas@rajaleidja.ee5885 3649

Nõustamistele eelregistreerimine palume teha e-posti aadressil jarvamaa@rajaleidja.ee või infotelefonil 5886 0705. 


Juhul kui Teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0705.