Jõgevamaa Rajaleidja keskus

 
 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva
telefon: 5886 0703
e-post: jogevamaa@rajaleidja.ee
skype: jogevamaarajaleidja

www.facebook.com/groups/JogevamaaRajaleidja/

lahtiolekuajad: E–R kell 8.00–17.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.


22.06.2017  oleme avatud 8.00-13.00

 

NB! keskus on 03.07-11.08.2017 avatud:

E,T,K  kl 10-14

            kl 14-17 on võimalik pöörduda telefonitsi  5886 0703

N,R     kl 10-17 on võimalik pöörduda telefonitsi  5886 0703

 

Töötajate kontaktid

Piret Tatunts, keskuse juht: piret.tatunts@rajaleidja.ee,  5237073

Kaja Salu, infospetsialist: kaja.salu@rajaleidja.ee, 58853641

Hele Kull, karjäärinõustaja: hele.kull@rajaleidja.ee, 5201520
Anneli Peterson, karjääriinfo spetsialist: anneli.peterson@rajaleidja.ee, 58853681

Tiiu Viira, eripedagoog: tiiu.viira@rajaleidja.ee, 58853768
Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog: elo.palmiste@rajaleidja.ee, 58853642
Piret Hobolainen, logopeed: piret.hobolainen@rajaleidja.ee, 55605179
Astrid Siilbek, psühholoog: astrid.siilbek@rajaleidja.ee, 58853634
Maarja Sagen
(lapsehoolduspuhkusel)

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860703.