Jõgevamaa Rajaleidja keskus

 
 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva
telefon: 5886 0703
e-post: jogevamaa@rajaleidja.ee
skype: jogevamaarajaleidja

www.facebook.com/groups/JogevamaaRajaleidja/

lahtiolekuajad: E–N  9:00 - 17:00

                             R 9:00 - 15:00 


Eelneval kokkuleppel on võimalik nõustamisi läbi viia ka muul ajal.

 

Töötajate kontaktid 

Elo Palmiste, keskuse juht: elo.palmiste@rajaleidja.ee, 5885 3642

Kaja Salu, infospetsialist: kaja.salu@rajaleidja.ee, 5885 3641

Hele Kull, karjäärinõustaja: hele.kull@rajaleidja.ee, 520 1520

Anneli Peterson, karjääriinfo spetsialist - karjäärinõustaja: anneli.peterson@rajaleidja.ee, 5885 3681

Sirje Hänni, eripedagoog: sirje.hanni@rajaleidja.ee, 5817 2740

Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog: elo.palmiste@rajaleidja.ee, 5885 3642

Piret Hobolainen, logopeed: piret.hobolainen@rajaleidja.ee, 5560 5179

Astrid Siilbek, psühholoog: astrid.siilbek@rajaleidja.ee, 5885 3634

Maarja Sagen (lapsehoolduspuhkusel)


 

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0703.