Jõgevamaa Rajaleidja keskus

 
 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva
telefon: 5886 0703
e-post: jogevamaa@rajaleidja.ee
skype: jogevamaarajaleidja

www.facebook.com/groups/JogevamaaRajaleidja/

lahtiolekuajad: E–N  9:00 - 17:00

                             R 9:00 - 15:00 


Eelneval kokkuleppel on võimalik nõustamisi läbi viia ka muul ajal.

 

Töötajate kontaktid

Piret Tatunts, keskuse juht: piret.tatunts@rajaleidja.ee,  5237073

Kaja Salu, infospetsialist: kaja.salu@rajaleidja.ee, 58853641

Hele Kull, karjäärinõustaja: hele.kull@rajaleidja.ee, 5201520
Anneli Peterson, karjääriinfo spetsialist: anneli.peterson@rajaleidja.ee, 58853681

Tiiu Viira, eripedagoog: tiiu.viira@rajaleidja.ee, 58853768
Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog: elo.palmiste@rajaleidja.ee, 58853642
Piret Hobolainen, logopeed: piret.hobolainen@rajaleidja.ee, 55605179
Astrid Siilbek, psühholoog: astrid.siilbek@rajaleidja.ee, 58853634
Maarja Sagen
(lapsehoolduspuhkusel)

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860703.