Kagu-Eesti Rajaleidja keskus Võrus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Kooli 6, 65606 Võru (3. korrus)
telefon: 5886 0716
e-post: kagueesti@rajaleidja.ee

Lahtiolekuajad

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

Kagu-Eesti Rajaleidja keskus Võrus on 
               1.-31. juulil avatud
  esmaspäev – kolmapäev kell 10 – 14

Muudel aegadel palume pöörduda telefonil 5886 0716 või e-kirjaga kagueesti@rajaleidja.ee 
 

 

Töötajate kontaktid

Mereli Mändmets, keskuse juht, mereli.mandmets@rajaleidja.ee, 5697 7281

Mirjam Kolpakov, infospetsialist, mirjam.kolpakov@rajaleidja.ee, 5885 3600

Heli Hillep, karjäärinõustaja, heli.hillep@rajaleidja.ee, 5885 3603
Kätlin Pilt, karjäärinõustaja, katlin.pilt@rajaleidja.ee, 5354 4937

Iiris Tagen, sotsiaalpedagoog, iiris.tagen@rajaleidja.ee, 5885 3601
Merike Mägise, eripedagoog, merike.magise@rajaleidja.ee, 5656 9344
Tea Ausin, psühholoog, tea.ausin@rajaleidja.ee, 5885 3602
Sirli Pikk, logopeed, sirli.pikk@rajaleidja.ee, 5885 3604

Anneliis Prants, karjääriinfo spetsialist (lapsehoolduspuhkusel)

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0716.

 

Kagu-Eesti Rajaleidja keskus Põlvas

Asukoht ja üldkontaktid

adress: Metsa 1, 63308 Põlva
telefon: 5886 0709
e-post: kagueesti@rajaleidja.ee
Facebook lehekülg

Lahtiolekuajad:

E–N kell 9.00 – 17.00
R kell 9.00 – 15.00

Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

Kagu-Eesti Rajaleidja keskus Põlvas on 1.-31. juuli SULETUD

Palume pöörduda Võru kontorisse.

 

Töötajate kontaktid

Maarja Pikk, infospetsialist,  maarja.pikk@rajaleidja.ee, 56987816 

Eha Raav, karjäärinõustaja, eha.raav@rajaleidja.ee, 5108431
Maive Torop, logopeed, maive.torop@rajaleidja.ee, 58853607
Mare Nugin, eripedagoog, mare.nugin@rajaleidja.ee, 58853608

Kadri Pelisaar, karjääriinfo spetsialist (lapsehoolduspuhkusel)
Mariana Saksniit, psühholoog (lapsehoolduspuhkusel)

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860709.