Ootame teie noori taas külla Tartusse Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgemasse Sõjakooli, et tutvuda Eestile ohvitsere ette valmistava kooli õppimisvõimaluste ja eluoluga.

Sellel poolaastal on meie uksed kõigile huvilistele avatud 17. aprillil.

Võtame KVÜÕA Kõrgemas Sõjakoolis (Riia mnt. 12) külalisi vastu ajavahemikul 9.00-15.00. Ekskursioon võtab aega kuni kaks tundi.

Kõrgemas Sõjakoolis õppivad kadetid räägivad külalistele Eesti riigikaitsest ja sõjaväelisest haridusest, tutvustavad Kaitseväes kasutusel olevat relvastust ja varustust ning näitavad oma eluruume.
Huvilised saavad infot sisseastumistingimustest ja õppesuundadest. Samuti saavad noored külastada KVÜÕA muuseumi, kuhu on välja pandud ülevaade Eesti sõjaajaloost.

Gruppidel palume registreeruda aadressil kvuoa.teavitus@mil.ee Märkige ära grupi suurus, vanusevahemik ning saabumise aeg.

Õpilaste grupid on käinud meie kooliga ja tulevaste ohvitseride õpi- ja elutingimustega tutvumas mitmeid aastaid ning ekskursioon on huvitav nii neile, kes riigikaitset koolis veel õppinud ei ole kui ka neile, kes riigikaitsetundides juba osalenud.

Kuulutuse, mida palume võimalusel levitada noortekeskuses, et huvlised saaksid soovi korral ka iseseisvalt Kõrgemat Sõjakooli külastada, saab alla laadida aadressilt: http://www.sojakool.ee/tule-kulla/

Kohtumiseni Kõrgemas Sõjakoolis!

www.sojakool.ee
www.facebook.com/s6jakool

Lisainformatsioon:
kvuoa.teavitus@mil.ee
tel. 717 6204