Ootame huvilisi külla Tartus asuvasse Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgemasse Sõjakooli tutvuma Eestile ohvitsere ette valmistava kooli õppimisvõimaluste ja eluoluga.

Sellel poolaastal on meie uksed kõigile huvilistele avatud:
19. aprillil, 31. mail.

Ootame Teid külla Tartusse, KVÜÕA Kõrgemasse Sõjakooli (Riia mnt 12) ajavahemikul 9.00-15.00. Ringkäik koolis võtab aega kuni kaks tundi.

Õpilasekskursioonid on käinud meie kooliga ja tulevaste ohvitseride õpi- ja elutingimustega tutvumas mitmeid aastaid. Kõrgemas Sõjakoolis õppivad kadetid räägivad külalistele Eesti riigikaitsest, tutvustavad Kaitseväes kasutusel olevat relvastust ja varustust ning näitavad oma eluruume. Samuti saavad noored külastada KVÜÕA muuseumi, kuhu on välja pandud ülevaade Eesti sõjaajaloost ja Eesti sõjaväelaste varustusest.

Klassiekskursioonidel ja gruppidel palume registreeruda aadressil kvuoa.teavitus@mil.ee Märkige ära grupi suurus, vanusevahemik ning saabumise aeg.

Ekskursioon Kõrgemasse Sõjakooli on huvitav nii neile, kes riigikaitset koolis veel õppinud ei ole, kui ka neile, kes riigikaitsetundides juba osalenud.

Kuulutuse, mida palume võimalusel levitada oma, et noored saaksid soovi korral ka iseseisvalt Kõrgemat Sõjakooli külastada, saab alla laadida

 

aadressilt:

http://www.sojakool.ee/tule-kulla/

Kohtume Kõrgemas Sõjakoolis!