Alates sügisest jätkab Karjäärinõustamise Teabekeskus karjääriteenuste valdkonna edendamist pisut uuenenud koosseisus.

Suvel väikese Jürgeni emaks saanud Kadri Eensalu koondab oma tähelepanu mõneks ajaks kodurindele. Tema ülesanded on osaliselt üle võtnud aprillis tööd alustanud Teabekeskuse infotöötaja Teele Traumann, kes kaitses juunis edukalt oma infoteadustealast lõputööd TÜ Viljandi kultuuriakadeemias ja on alates augustist oma värsked teadmised täismahus Teabekeskuse hüvanguks tööle rakendanud.

Eestimaaga jätab sügise hakul paariks aastaks hüvasti Katrin Mälksoo, et otsida uusi väljakutseid ning jätkata oma õpinguid Šotimaa pealinnas Edinburghis. Lubanud Teabekeskusega ka edaspidi kontakti hoida, kujuneb ta loodetavasti omamoodi väliskorrespondendiks just õpirände teemal. Katrini tegemised võtab üle samuti augustis täiskohaga tööd alustanud Maria Ratassepp, kes omab tänu oma töökogemusele koolitajana kokkupuudet nii noorte kui täiskasvanute ootuste ja vajadustega.

ESF-i meetme 1.1 raames rahastatava projekti „Karjääriteenuste süsteemi arendamine Eesti Vabariigis“ naiskond saab alates septembrist täiendust uue koordinaatori näol, kelleks on Marje Reimund Raplamaalt. Aastaid Raplamaa Noorte Teabekeskuse juhataja ja kogenud karjäärinõustajana töötanud Marje toob keskusesse kaasa väärtuslikke teadmisi ja kogemusi ning aitab seeläbi kaasa meie tegevuste veelgi asjakohasemale elluviimisele.

Teabekeskuse ridades jätkavad endiselt Margit Rammo, Mare Lehtsalu ja Kaisa Laid.

 


Pildil: Margit, Maria, Teele, Marje, Kaisa, Mare