Kutsume 11.-12. klasside õpilasi osalema ülelinnalisele karjääripäevale “Erialade degusteerimine”, mis toimub 7. novembril kell 9-14:30 Õpetajate Majas.

Karjääripäev “Erialade degusteerimine” toimub juba kolmandat aastat. Päeva eesmärgiks sel aastal on tutvustada noortele konkreetseid õppimisvõimalusi kutse- ja kõrgkoolides, lisaks jagada infot ning anda mõtlemisainet, milliseid vigu tehakse kõrgkooli astumisel, välismaale õppimaminekul ja muudki kasulikku.

Osalemine on tasuta!

Karjääripäeva modereerib Märt Treier.

Päevakava*:
9:00 registreerimine
9:15 sissejuhatus karjääripäeva
9:20 paneeldiskussioon teemal kõrg- ja kutsehariduse head ja vead
9:50 kutse- ja kõrgkoolide erialade tutvustus (sh Tallinna Tervishoiu Kõrgkool - tegevusteraapia, Tallinna Majanduskool - keskkonnajuhtimine, TTÜ - soojusenergeetika, Eesti Maaülikool - maastikuarhitektuur)
11:30 paus
11:45 esinejad (sh Swedbanki ametite tutvustus, vead välismaale õppimaminekul ja kõrgkooliõpingute planeerimisel)
13:45 karjääripäeva kokkuvõte
13:50 lõunaeine

*Teabe- ja nõustamiskeskus jätab endale õiguse teha päevakavas muudatusi. Muudatustest ja täiendustest saate teada siinsel lehel!
Registreeru karjääripäevale siin kuni 1. november 2012.

Kohtade arv on piiratud! Räägi koolis oma soovist karjääripäevale tulla klassijuhataja või mõne teise vastutava isikuga. Eelis on varasematel registreerujatel, kuid jälgime, et kõigist osalemissoovi avaldanud koolidest saaksid õpilased osaleda.

Üritust korraldab Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskus.