Urve Sellenberg, keskuse juht: urve.sellenberg@innove.ee , 5040 602
Liis Mäeots, karjääriteenuste ükskuse juhtliis.maeots@rajaleidja.ee5885 3791
Anu Pärn, õppenõustamisteenuste üksuse juht:
anu.parn@rajaleidja.ee, 5627 7374
Kersti Gottlob, nõustamiskomisjoni koordineerija:
kersti.gottlob@rajaleidja.ee50 44 923


Kätlin Nõu, assistent: katlin.nou@innove.ee, 5647 9994 
Ailen Sullakatko, infospetsialist:  ailen.sullakatko@rajaleidja.ee, 5885 3792
Janelle Liivar, infospetsialistjanelle.liivar@rajaleidja.ee, 5886 0701

Karjääriteenuste üksus
 
Karjäärinõustajad: 

Aili Sakkeus  aili.sakkeus@rajaleidja.ee, 5346 0013
Annika Agu-Aasrand annika.agu-aasrand@rajaleidja.ee, 5885 3741
Astra Rihma astra.rihma@rajaleidja.ee, 5817 3678
Galina Jarotskaja  galina.jarotskaja@rajaleidja.ee, 5885 3745

Janne Kants janne.kants@rajaleidja.ee, 5564 0559
Jelizaveta Dulberg  jelizaveta.dulberg@rajaleidja.ee, 5885 3766               
Kaia Petser kaia.petser@rajaleidja.ee, 5885 3747
Kersti Aave  kersti.aave@rajaleidja.ee, 5560 2831
Kulla Naaber  kulla.naaber@rajaleidja.ee, 5625 4821
Lydia Kruusmann lydia.kruusmann@rajaleidja.ee, 5334 5454
Mariann Lambing  mariann.lambing@rajaleidja.ee, 5885 3757
Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@rajaleidja.ee, 5885 3758
Nelli Hoffart nelli.hoffart@rajaleidja.ee , 5853 3339
Oksana Pustenko oksana.pustenko@rajaleidja.ee, 5884 5457
Olga Hiielo olga.hiielo@rajaleidja.ee,  
58845455  
Reelika Paju reelika.paju@rajaleidja.ee, 5885 3794
Talviki Rumberg talviki.rumberg@rajaleidja.ee, 5301 9982
Tiina Trampärk tiina.trampark@rajaleidja.ee,  5650 1256
Triinu Artma triinu.artma@rajaleidja.ee, 5885 3789
Sirje Romanov sirje.romanov@rajaleidja.ee, 5355 4531


Karjääriinfospetsialistid:

Alla Utgof alla.utgof@rajaleidja.ee, 58845462
Evelin Männiste evelin.manniste@rajaleidja.ee, 5885 3798
Janne Luha janne.luha@rajaleidja.ee, 5885 3717
Kristi Stahl kristi.stahl@rajaleidja.ee, 5355 2503
Merike Aava merike.aava@rajaleidja.ee, 5885 3756
Tanja Dibou tanja.dibou@rajaleidja.ee, 5885 3793
Triin Parts triin.parts@rajaleidja.ee, 5687 3407
Triin Peterson triin.peterson@rajaleidja.ee, 5885 3744


Õppenõustamisteenuste üksus

Psühholoogid:

Ada Kiipus ada.kiipus@rajaleidja.ee, 5662 5425
Andres Vegel andres.vegel@rajaleidja.ee, 5885 3742
Evelin Tael evelin.tael@rajaleidja.ee , 5884 5456
Heinrich Rahe heinrich.rahe@rajaleidja.ee, 5885 3753
Jekaterina Kušnarenko jekaterina.kusnarenko@rajaleidja.ee, 5885 37319
Kaisa Kolk kaisa.kolk@rajaleidja.ee, 5884 5465
Mailen Kurs mailen.kurs@rajaleidja.ee, 5885 3673
Olga Korkkinen olga.korkkinen@rajaleidja.ee, 553 3734


Logopeedid:


Ene Varik-Maasik ene.varik-maasik@rajaleidja.ee, 5885 3750
Evi Kraan evi.kraan@rajaleidja.ee, 505 6249
Katrin Kirsila katrin.kirsila@rajaleidja.ee, 557 3292
 
Eripedagoogid:

Eliis Ait eliis.ait@rajaleidja.ee, 5885 3776

Karen Kuusk karen.kuusk@rajaleidja.ee, 5885 3676
Karmen Pruul karmen.pruul@rajaleidja.ee, 5884 5458
Katrin Koger katrin.koger@rajaleidja.ee, 5885 3674
Marina Gorbunova marina.gorbunova@rajaleidja.ee, 5884 5466
Marina Kuuseoja marina.kuuseoja@rajaleidja.ee, 5675 5248
Marlen Utsar marlen.utsar@rajaleidja.ee, 5885 3749

Sotsiaalpedagoogid:

Agnes Alvela agnes.alvela@rajaleidja.ee, 5884 5453
Helen Peniäinen
helen.peniainen@rajaleidja.ee, 5884 5464
Kai Luik kai.luik@rajaleidja.ee, 5355 6096

Kristina Astashonok kristina.astashonok@rajaleidja.ee, 5355 6065
Merle Ameljušenko merle.ameljusenko@rajaleidja.ee, 5884 5463, 5691 5214
Natalija Tsõmbaljuk natalija.tsombaljuk@rajaleidja.ee, 5355 5782
Pille Korsten pille.korsten@rajaleidja.ee, 5355 5129

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860701.