Urve Sellenberg, keskuse juht: urve.sellenberg@innove.ee , 5040 602
Olga Korkkinen, õppenõustamisteenuste üksuse juht:
olga.korkkinen@rajaleidja.ee, 553 3734
Liis Süsmalainen, karjääriteenuste ükskuse juht:
liis.sysmalainen@rajaleidja.ee5885 3791

Ailen Sullakatko, infospetsialist:  ailen.sullakatko@rajaleidja.ee, 5886 0701
Ekaterina Goriacheva, infospetsialist: ekaterina.goriacheva@rajaleidja.ee,
5885 3792
Janelle Liivar, infospetsialist (kooliväline nõustamismeeskond)
janelle.liivar@rajaleidja.ee, 5885 3759

Nõustamisele registreerimiseks helista telefonil: 5886 0701

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0701.

Karjääriteenuste üksus
 
Karjäärinõustajad: 

Aili Sakkeus  aili.sakkeus@rajaleidja.ee, 5346 0013
Astra Rihma astra.rihma@rajaleidja.ee, 5817 3678
Galina Jarotskaja  galina.jarotskaja@rajaleidja.ee, 5885 3745

Janne Kants janne.kants@rajaleidja.ee, 5564 0559
Jelizaveta Dulberg  jelizaveta.dulberg@rajaleidja.ee, 5885 3766               
Kaia Petser kaia.petser@rajaleidja.ee, 5885 3747
Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@rajaleidja.ee, 5885 3758
Nelli Hoffart nelli.hoffart@rajaleidja.ee , 5853 3339
Oksana Pustenko oksana.pustenko@rajaleidja.ee, 5884 5457
  
Pille Simral pille.simral@rajaleidja.ee, 5885 3789
Talviki Rumberg talviki.rumberg@rajaleidja.ee, 5301 9982
Tiina Trampärk tiina.trampark@rajaleidja.ee,  5650 1256
Sirje Romanov sirje.romanov@rajaleidja.ee, 5355 4531


Karjääriinfospetsialistid:

Alla Utgof alla.utgof@rajaleidja.ee, 58845462
Anete Rätsep anete.ratsep@rajaleidja.ee, 5689 0946
Evelin Männiste evelin.manniste@rajaleidja.ee, 5885 3798
Janne Luha janne.luha@rajaleidja.ee, 5885 3717

Merike Aava merike.aava@rajaleidja.ee, 5885 3756
Triin Parts triin.parts@rajaleidja.ee, 5687 3407


Õppenõustamisteenuste üksus

Psühholoogid:

Anne Mehide-Valtin anne.mehide-valtin@rajaleidja.ee, 5884 5453
Evelin Tael evelin.tael@rajaleidja.ee , 5884 5456
Jekaterina Kušnarenko jekaterina.kusnarenko@rajaleidja.ee, 5885 3731

Mailen Kurs mailen.kurs@rajaleidja.ee, 5885 3673
Marina Donova marina.donova@rajaleidja.ee, 5885 3719
Natalja Krassilnikova natalja.krassilnikova@rajaleidja.ee, 5885 3754
Triin-Ketlin Siska triin-ketlin.siska@rajaleidja.ee, 5884 5455


Logopeedid:


Ene Varik-Maasik ene.varik-maasik@rajaleidja.ee, 5885 3750
Evi Kraan evi.kraan@rajaleidja.ee, 505 6249
Katrin Kirsila katrin.kirsila@rajaleidja.ee, 557 3292
Svetlana Inozemtseva svetlana.inozemtseva@rajaleidja.ee, 5530762

 
Eripedagoogid:

Eha Kondratjev eha.kondratjev@rajaleidja.ee, 5885 3755
Kadri Saarna kadri.saarna@rajaleidja.ee, 5884 5458
Kersti Gottlob kersti.gottlob@rajaleidja.ee50 44 923
Marii Jõgi marii.jogi@rajaleidja.ee, 5885 3674
Marina Gorbunova marina.gorbunova@rajaleidja.ee, 5884 5466
Marina Kuuseoja marina.kuuseoja@rajaleidja.ee, 5675 5248
Marlen Utsar marlen.utsar@rajaleidja.ee, 5885 3749
Siret Maaring siret.maaring@rajaleidja.ee, 5885 3676

Sotsiaalpedagoogid:


Annika Villmann annika.villmann@rajaleidja.ee, 5885 3753
Helen Peniäinen
helen.peniainen@rajaleidja.ee, 5884 5464
Irina Papševa irina.papseva@rajaleidja.ee, 5885 3742
Kai Luik kai.luik@rajaleidja.ee, 5355 6096
Kristel Pilliroog-Nava kristel.pilliroog-nava@rajaleidja.ee, 5884 5463
Kristina Astashonok kristina.astashonok@rajaleidja.ee, 5355 6065
Mari-Liis Knut mari-liis.knut@rajaleidja.ee, 5885 3741
Natalija Tsõmbaljuk natalija.tsombaljuk@rajaleidja.ee, 5355 5782
Pille Korsten pille.korsten@rajaleidja.ee, 5355 5129

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860701.