Rahvusvaheline koostöö annab rikkalikult uusi kogemusi, ideid ja väärtuslikke kontakte. Lisaks on rahvusvahelises koostöös võimalik saavutada tulemusi ja mõju, mis üksi või kohalikult tegutsedes kättesaamatuks jääksid.
 
Samas aga eeldab edukas rahvusvaheline tegutsemine mõningaid eelteadmisi, et maandade riske ja saavutada sujuv koostöö. Mis on need esimesed sammud, mida peaks astuma, kui on soov teha rahvusvahelist koostööd ning mida tasub silmas pidada partnerlussuhete loomisel?
 
Ootame osalema mittetulundusühingute, avalik-õiguslike asutuste (sealhulgas koolid, noortekeskused, muuseumid jt) ning linnade ja omavalitsuste esindajad, aga ka ettevõtjaid, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest Erasmus+, Loov Euroopa või Kodanike Euroopa programmide raames.
 
Seminarid toimuvad jaanuaris Tallinnas ja Tartus (eesti keeles) ning Narvas (vene keeles + inglisekeelsed ettekanded). Seminari täpsema päevakava leiate registreerimisvormist.
 
14. jaanuaril Tallinnas (registreeri siin)
20. jaanuaril Narvas (registreeri siin)
22. jaanuaril Tartus (registreeri siin)
 
Seminaripäeval pakume ka lõunat ja suupisteid. Osalemine on tasuta.
 
Tere tulemast Euroopa Liidu rahastusprogrammide Kodanike Euroopa, Erasmus+ ja Loov Euroopa rahvusvahelise koostöö seminaridele!
 
Lisainfo: Annika Teder, e-mail annika.teder@archimedes.ee, tel: 69 96 493.
 
Allikas: 17.12.2014 Eesti Noorteportaal