Tänavusel Just Filmil on taaskord plaanis kutsehariduse teemaline päev, kus näidatakse kahte temaatilist filmi. Kutseharidusepäev toimub 23. novembril Solaris Kinos. Sissepääs neile kahele seansile on tasuta! Pileteid saab eelnevalt broneerida aadressil justfilm@poff.ee

EGO, 23.11 SOLARIS KINO/NOKIA SAAL, 14.30

Sebastianil on kõik, mida temaealine noor võiks ihaldada: ta on tõusuteel edukas laulja, teda toetab jõukas hoolitsev perekond ning sotsiaalset positsiooni võib pea igal tasandil kirjeldada sõnaga „alfa“. Seda muidugi siis, kui oled sama pinnapealne kui jääkiht hilissügisesel porilombil või keskmine staar kollases meedias. Pärast ootamatut pimedaksjäämist variseb aga Sebastiani egopõhine unelmate maailm kokku. Mia tutvustab talle teistsuguseid väärtushinnanguid ja sügavamaid tundeid, kuid mis saab siis, kui Sebastian peaks uuesti nägijaks saama?

KUIDAS TELLIDA ARMASTUST?, 23.11 SOLARIS KINO/NOKIA SAAL, 16.30
Lara töötab hotelli restoranis abikokana. Seiklusjanulisena satub ta alati igasugu jamadesse. Clemes töötab hotelli spaas massöörina. Ta elab vaimselt ja füüsiliselt puhast elu. Lara tahab Clemensiga lõbutseda, Clemens aga Larat aidata. Kuid tunded ei ole kahjuks nagu steigid restoranis, et saad neid tellimise peale ning soovitud küpsusastmega.

 

www.kutseharidus.ee