Kutsehariduspäev
24. november kell 11.00-17.00 Solarise keskuses Tallinnas.
Ametid vallutavad üheks päevaks Solarise keskuse.
Kell 11.–17.00 erinevad massaaži, juuksuri, kelneri, foto ja tänavakunsti töötoad
Kell 14.00–16.00 esineb Scobidoo
Kell 16.30 autasustatakse videokonkursi „Meistrid teevad tulevikku!“ võitjaid


Kõik huvilised saavad osaleda töötubades ja oma käega proovida erinevaid ameteid
 

 • Massaaži töötuba: õpetatakse erinevaid massaaži liike ja kohapeal saab lasta sügisväsimust lihastest välja mudida. Osavad massöörid tulevad M. I. Massaažikoolist.
   
 • Juuksurite töötuba: oma käega saab õppida tegema patse ja punutisi. Lisaks tehakse Sulle pähe just väga vägev soeng laupäeva õhtuks. Oma oskusi demonstreerivad Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksurid.
   
 • Kelnerite töötuba: kui sa satud restorani, siis kas Sina tead, mida kõigi nende asjadega peale hakata, mis Sulle laualt vastu vaatad? Sind õpetavad tundma erinevaid lauanõusid ja voltima salvrätikuid Haapsalu Kutsehariduskeskuse noored.
   
 • Tänavakunsti töötuba: Kas sina tead, mis on stencil või kuidas teha stencilit? Stencil on tänavakunsti kõige uuem ja popim suund, mille oskused ei jookse küljelt maha, kui tahad end jäädvustada linnapilti. Tänavakunsti saladuslikku maailma tutvustavad Tartu Kunstikooli dekoraatorid.
   
 • Fotoboks: Jäädvustame Sind pildistendiga, mis kindlasti ei jäta külmaks kogu Su Facebooki sõpruskonda. Fotokunsti tarkus tuleb Tallinna Polütehnikumist.

Peamine, kas Sina tead, kus veebikeskkonnas elab kogu Eesti kutseharidusmaailm? Kust leida infot erinevate ametide kohta ja ammutada kõige värskemaid uudiseid kutseharidusest? Nõu ja jõuga on Sul abis Kutseharidus.ee tarmukad asjatundjad.

Kõrvu paitab ja muusikalist naudingut pakub kollektiiv Scoobidoo, kelle pöörane energia ei jäta külmaks kedagi. Nende repertuaarist leiab lugusid rokiklassikast kuni tänapäevani välja ja koos köetakse kuumaks kõik juuksurid, kokad, kelnerid, kunstnikud, massöörid ja külastajad.

Tutvu Scoobidooga BändCämpi koduleheküljel:
www.bandcamp.ee/bands/scoobidoo/