Lääne-Eesti Rajaleidja keskus Haapsalus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu
telefon: 5886 0706
e-post: laane.eesti@rajaleidja.ee
skype: laanemaarajaleidja

Facebookis: www.facebook.com/groups/LaanemaaRajaleidja/

Lahtiolekuaeg:

E - R 9.00 - 17.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.

 

Töötajate kontaktid

Tiina Kütt, Lääne-Eesti Rajaleidja keskuse juht: tiina.kutt@rajaleidja.ee, 56997548
Sille Simson, infospetsialist: sille.simson@rajaleidja.ee, 58853643

Triinu Karolin, karjäärinõustaja: triinu.karolin@rajaleidja.ee, 58853644
Heidi Liivlaid, karjääriinfo spetsialist: heidi.liivlaid@rajaleidja.ee, 58853657

Kristin Veltri, eripedagoog: kristin.veltri@rajaleidja.ee, 58853645
Marina Nairismägi, logopeed: marina.nairismagi@rajaleidja.ee, 58853658
Veera Kovtun, sotsiaalpedagoog: veera.kovtun@rajaleidja.ee, 58853646
Merili Reimer, psühholoog: merili.reimer@rajaleidja.ee, 58853647

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860706.

 

Lääne-Eesti Rajaleidja keskus Hiiumaal 

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla, Hiiu vald, Hiiumaa
telefon:  5886 0702
e-post: laane.eesti@rajaleidja.ee
 

Lahtiolekuaeg:

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.


Töötajate kontaktid

 

Kati Vaht, karjäärispetsialist, infospetsialist: kati.vaht@rajaleidja.ee, 5885 3616

Ülle Soonik, karjäärinõustaja: ylle.soonik@rajaleidja.ee, 5885 3655

 

Iris Degtjov, psühholoog: iris.degtjov@rajaleidja.ee, 5885 3656

 

Tiina Talussaar, juhtivspetsialist (psühholoog): tiina.talussaar@rajaleidja.ee, 5694 0395

 

Ly Nõmme, eripedagoog: ly.nomme@rajaleidja.ee, 5884 5467

 

Annely Adamson, sotsiaalpedagoog: annely.adamson@rajaleidja.ee, 5885 3617

 

Marie Petrovits, logopeed (lapsehooldupuhkusel)

 

 

Juhul, kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860702.