Läänemaa Rajaleidja keskus



Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu
telefon: 5886 0706
e-post: laanemaa@rajaleidja.ee
skype: laanemaarajaleidja

Facebookis: www.facebook.com/groups/LaanemaaRajaleidja/

Oleme avatud:

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.

Töötajate kontaktid

Tiina Kütt, keskuse juht: tiina.kutt@rajaleidja.ee, 56997548
Sille Simson, infospetsialist: sille.simson@rajaleidja.ee, 58853643

Triinu Karolin, karjäärinõustaja: triinu.karolin@rajaleidja.ee, 58853644
Heidi Liivlaid, karjääriinfo spetsialist: heidi.liivlaid@rajaleidja.ee, 58853657

Kristin Veltri, eripedagoog: kristin.veltri@rajaleidja.ee, 58853645
Marina Nairismägi, logopeed: marina.nairismagi@rajaleidja.ee, 58853658
Veera Kovtun, sotsiaalpedagoog: veera.kovtun@rajaleidja.ee, 58853646
Merili Reimer, psühholoog: merili.reimer@rajaleidja.ee, 58853647

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860706.