Lääne-Virumaa Rajaleidja keskus

 Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Tallinna 21, 44311 Rakvere
telefon: 5886 0707
e-post: laanevirumaa@rajaleidja.ee
skype: laanevirumaarajaleidja

www.facebook.com/groups/LaaneVirumaaRajaleidja/

 

Lahtiolekuajad: E–R kell 9.00–17.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

Tähelepanu! Rajaleidja keskus on 1.-30. juuli suvepuhkusel. Küsmuste korral helistage palun keskuse juhatajale tel 56940526 või kirjutage merle.kodu@rajaleidja.ee. Vastame esimesel võimalusel. Ilusat suve! 

 

Töötajate kontaktid

 Merle Kodu, keskuse juht: merle.kodu@rajaleidja.ee, 56940526

Monica Jaanimets, infospetsialist: monica.jaanimets@rajaleidja.ee, 58853623

Ilona Vilbre, karjäärinõustaja: ilona.vilbre@rajaleidja.ee, 58853618

Tiina Halling, karjäärinõustaja: tiina.halling@rajaleidja.ee, 58853619

Tiiu Säbel, karjäärinõustaja: tiiu.sabel@rajaleidja.ee, 58853620

Kerli Kängsepp, karjääriinfo spetsialist: kerli.kangsepp@rajaleidja.ee, 58853624
 

Inna Kivimäe, logopeed: inna.kivimae@rajaleidja.ee, 58853621


Lena Jaago, eripedagoog: lena.jaago@rajaleidja.ee, 56451777

Maarika Kongi, psühholoog: maarika.kongi@rajaleidja.ee, 58853622

Annika Pärnamägi, sotsiaalpedagoog: annika.parnamagi@rajaleidja.ee, 58853625

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860707.