Lääne-Virumaa Rajaleidja keskus

 Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Tallinna 21, 44311 Rakvere
telefon: 5886 0707
e-post: laanevirumaa@rajaleidja.ee
skype: laanevirumaarajaleidja

www.facebook.com/groups/LaaneVirumaaRajaleidja/

 

Lahtiolekuajad: E–R kell 9.00–17.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

22. juunil oleme avatud kl 9.00-13.00

 

Lääne- Virumaa Rajaleidja keskus on JUULIS (03.07-31.07) avatud:

E, T, K kell 10.00-14.00

(kella 14.00-17.00 ootame teie pöördumisi telefonitsi keskuse

üldnumbrile 5886 0707).

N, R on keskus suletud, klientide vastuvõttu ei toimu

(info keskuse üldnumbril 5886 0707).

 

INFO! Alates 1. augustist asub Lääne- Virumaa Rajaleidja keskus Rakvere Kroonikeskuses, III korrusel, aadress Ferdinand Gustav Adolffi 11, Rakvere. 

 

 

 

Töötajate kontaktid

Merle Kodu, keskuse juht: merle.kodu@rajaleidja.ee, 56940526

Monica Jaanimets, infospetsialist: monica.jaanimets@rajaleidja.ee, 58853623



Ilona Vilbre, karjäärinõustaja: ilona.vilbre@rajaleidja.ee, 58853618

Tiina Halling, karjäärinõustaja: tiina.halling@rajaleidja.ee, 58853619

Tiiu Säbel, karjäärinõustaja: tiiu.sabel@rajaleidja.ee, 58853620

Triin Pajo, karjääriinfo spetsialist: triin.pajo@rajaleidja.ee, 5139803

Kerli Kängsepp, karjääriinfo spetsialist: (lapsehoolduspuhkusel)
 

Inna Kivimäe, logopeed: inna.kivimae@rajaleidja.ee, 58853621

Maarika Kongi, psühholoog: maarika.kongi@rajaleidja.ee, 58853622

Annika Pärnamägi, sotsiaalpedagoog: annika.parnamagi@rajaleidja.ee, 58853625

Silva Neeme, eripedagoog: silva.neeme@rajaleidja.ee, 53555735

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860707.