Pärnumaa Rajaleidja keskuses alustab tegevust lastevanemate kool, mille eesmärkideks on aidata lapsevanematel mõista paremini oma last/lapsi; arendada oskust toime tulla keeruliste olukordadega, mis laste kasvatamisega ette tulevad ning vähendada sellega kaasnevat stressi.


Esimene kohtumine toimub 26. märtsil, kell 17.30-19.00 Pärnumaa Rajaleidja keskuses aadressil Metsa 1, Pärnu (II korrus). Vestlusring on osalejatele tasuta.
Seekordses vestlusringis räägivad sotsiaalpedagoogid Marianna Metsla ja Ülle Laursoo sellest, kuidas mõista paremini oma lapse käitumist ning milleks on vaja seada lapsele piire.
Huvilistel lapsevanematel palume registreeruda aadressil marianna.metsla@rajaleidja.ee või telefonil 58853725 (Marianna Metsla).
Pärnumaa laste- ja noorte vaimse tervise keskuse, Pärnu Õppenõustamiskeskuse ning Pärnumaa Rajaleidja keskuse koostöös hakkab lastevanemate kool toimuma 1 kord kuus. Iga kord on fookuses uus teema, näiteks „Millest algab karjääriplaneerimine?“, „Kas minu laps on hüperaktiivne?“, „Elu võimalikkusest koos teismelisega“ jne. Täpne ajakava on selgumisel.

Jälgi infot Pärnu Postimehes ning www.rajaleidja.ee-st.