Narva Kutseõppekeskus (Narva KÕK) korraldab sügisesel koolivaheajal seitse väga erinevat meistriklassi üldhariduskoolide õpilastele, tutvustamaks oma kooli õppimisvõimalusi.

26. ja 27. oktoobril toimuvad meistriklassid tutvustavad lähemalt tänapäevaseid õppeklasse ja töökodasid ning erialasid, milles koolis spetsialiste ette valmistatakse.

„Usun, et meie spetsialistide poolt läbiviidavad näidistunnid toetavad hästi põhikooli ja gümnaasiumi õpilasi nende edasiste kutsevalikute langetamisel,” ütles Narva Kutseõppekeskuse õppedirektor Riina Veidenbaum. „Meistriklassid on hea võimalus sisustada aktiivselt õpilaste koolivaheaeg ning anda õpilastele ülevaade võimalikest elukutsetest ja õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses,” lisas ta.

Meistriklassides osalemiseks on vajalik registreeruda Narva Kutseõppekeskuse kodulehel: http://www.nvtc.ee/meistriklassid

Meistriklassid üldhariduskoolide õpilastele Narva Kutseõppekeskuses:
Kolmapäeval, 26. oktoobril:
- Mootoridiagnostika. Läbiviija: kutseõpetaja Viktor Kiritšuk (Kalda 9);
- Mängime majandusmängu. Läbiviija: kutseõpetaja Marina Kurt (Kreenholmi 45);
- Mehhatrooniku elukutse on tööturul nõutav. Saame tuttavaks pneumoautomaatika alustega. Läbiviija: kutseõpetaja Gennadi Ljangassov (Kreenholmi 45);
- Videofilmi tegemine ühe tunniga. Läbiviija: kutseõpetaja Natalia Prishvitsyna (Kreenholmi 45).

Neljapäeval, 27. oktoobril:
- Martsipanitoodete valmistamine. Läbiviija: kutseõpetaja Nadežda Prostomolotova (Kreenholmi 45);
- Vilditud seep. Läbiviijad: kutseõpetajad Jelena Kolessova ja Svetlana Kostina (Kalda 9);
- Alalisvoolu elektriahelad. Läbiviija: õpetaja Svetlana Bakšejeva (Kreenholmi 45).

„Narva Kutseõppekeskuse korraldatavad meistriklassid on Narva linna üldhariduskoolide õpilaste poolt oodatud,“ märkis Narva Kutseõppekeskuse teenindus- ja tehnikaosakonna juht Tatjana Burikova. „Sügisestel ja kevadistel koolivaheaegadel toimuvates meistriklassides saab õpilane lähemalt tutvuda teda huvitava erialaga ja teha enda jaoks parim elukutsevalik,“ täiendas Burikova.

Narva Kutseõppekeskus (Narva KÕK) on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus õpib keskmiselt 1300 õppurit ja töötab 146 inimest.
Narva KÕK-is koolitatakse ehituse, energeetika, finantsvahenduse, infotehnoloogia, kaubanduse, kergetööstuse, mehhaanika, teeninduse ja toitlustuse – kokku 29 erialal.
Narva KÕK korraldab ca 130 erinevat kursust ja täiendkoolitust töötajate kvalifikatsiooni tõstmiseks ja ümberõpet.

Lisainformatsioon:
Tatjana Burikova, Narva Kutseõppekeskuse teenindus- ja tehnikaosakonna juht
Tel: 356 9384; tatjana.burikova@nvtc.ee
Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse õppedirektor
Tel: 5263 688; e-post: riina.veidenbaum@nvtc.ee www.nvtc.ee <http://www.nvtc.ee>