Oled loomult tegutseja? On Sul soov ennast arendada ? Sul on ideid, kuid ei tea kuidas neid ellu viia? Tahad kohtuda uute inimestega ja saada uusi kasulikke kontakte?

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda (www.jci.ee) ja Domus Dorpatensis (www.dorpatensis.ee ) kutsuvad Sind osalema 1. septembril Tarkusepäeval toimuvatel mõttetalgutel „Heade algatuste kohtumispaik- teeme koos Tartu paremaks“.

Mõttetalgute töötoa raames on Sul võimalik kuulata inspireerivat edulugu ning saada osa lühikoolitusest, kus jagatakse näpunäiteid ja meetodeid kuidas häid ideid genereerida. Samuti saad teada kuidas paljude ideede seast leida see kõige ägedam idee ning mida ühe hea ideega edasi teha. Lisaks on Sul võimalus tutvuda põnevate inimestega ja leida mõttekaaslasi muutmaks meie kodulinn paremaks elupaigaks just Sulle südamelähedases valdkonnas.

Mõttetalgud toimuvad Raekoja plats 1a (reakoja hoone, III korrus, ruum nr 13) algusega 13:15-17:00. Ootame mõttetalgutele aktiivseid gümnaasiumis või ülikoolis õppivaid noori, kes julgevad unistada ja mõelda suurelt ning on valmis oma mõtteid teistega jagama.

Parimad ideed ja meeskonnad saavad suurel Tarkusepäeva laval autasud!

Mõttetalgutel osalenutel aitame oma ideid arendada ja kasvatada neljanädalase tasuta koolitusprogrammi raames „Võta ette“ (http://votaette.jci.ee/) 2012 oktoobris, kus anname vajalikud teadmised ja oskused, kuidas enda kodanikualgatuslikku või ettevõtluse alast ideed ellu viia.

Kuna osalejate arv on piiratud, siis palume Sul eelnevalt registreeruda, saates e-mail oma osalussoovi ning kontaktidega:
Kaire Valge, kaire.valge@gmail.com, 55572013
Margit Meiesaar, mmargit@hotmail.com, 55649214

Peatse kohtumiseni Heade algatuste kohtumispaigas!

Häid algatusi toetavad: Tartu Linn, Eesti Ettevõtlike Noorte Koda, Jääaja keskus, AHHAA, Domus Dorpatensis