Dream Foundation Eesti ootab kõiki huvilisi 7. märtsil vahemikus kell 16.30-18.30 Tartus asuvasse Oeconomicumi (aadressil Narva mnt 4 ruum A314), kus toimub multifunktsionaalne töötuba populaarsematest sihtriikidest, kuhu Eesti noored kõrgharidust omandama suunduvad.

Tulenevalt noorte soovist kuulata võimalikult paljude välismaal õppinute kogemusi, koondataksegi neljas riigis tudeerinud tudengite kogemustepagasid ühte töötuppa. „Sel korral võtame luubi alla kõrgharidusvõimalused UK-s, Hollandis, Rootsis ning Taanis,“ räägib ürituse eestvedaja Liina Liiv ning lisab, et oma kogemust tulevad jagama noored, kes konkreetsetes riikides juba õppinud ja tudengipõlve nautinud.

Liivi sõnade kohaselt tulevad lisaks välismaal õppinud tudengite seiklusjuttudele arutlusele ka küsimused nagu
- Milline riik neist valida ja miks ehk kas Holland, Taani, Rootsi, UK või hoopis kombineerida mitmeid?
- Teistsugused õppemeetodid ehk mida ühelt tudengilt välisülikooli loenguruumis oodatakse?
- Finantsid ehk mis võimalused on saada stipendiume, õppelaene ja muid rahasüste?
- Tudengitöökohad ehk kellele ja mis on võimalused?
- Rahvusvaheline tudengielu ehk kus elatakse, kuidas kontakte luuakse ja mis nippe veel tuleks teada.

"Kõigil tulijatel on võimalus esitada oma küsimus ja saada neile vahetu vastus juba koha peal,“ innustab Liiv kõiki tulema ja uudishimu rahuldama ning lisab, et kõne alla tuleb ka see, kuidas ühe avaldusega kandideerida kuni kuude riiki korraga.

Töötuppa on oodatud nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka kõik teised huvilised koos sõpradega, kel hinges soov tudeerida välismaises kõrgkoolis.

Üritus on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha aadressil http://tinyurl.com/DF-Tartu-7

Lisainfo: www.dreamfoundation.eu