1. oktoobril 2012 ajavahemikus 18-20 avaneb Pärnus Port Arturi 2 aatriumis ainulaadne võimalus tutvuda ja küsida autogrammi ENTRUM-i programmi patroonilt Teele Viiralt!

Kui Sa pole päris kindel mida elus edasi teha või vastupidi see teadmine on Sul juba ammu olemas ning Sa otsid oma ideede realiseerimiseks tuge, siis see aasta on Sul eriline võimalus, sest ENTRUM tuleb Pärnusse! See tähendab terve õppeaasta põnevaid inspireerivaid inimesi ja kasulikke kontakte, sündmusi, kus saad särada ja uusi sõpru. Kahtlemata tähendab see Sinu isikliku eduloo alguspunkti – punkti, millest algab Sinu uus elu!

1. oktoobril 2012 on kohal Eesti ettevõtlikkuse kehastus – Eesti otsib superstaari finalist, muusik ja saatejuht Teele Viira. ENTRUM-i päevajuht Alar Ojastu ning oma edulugu juba alustanud ENTRUM-i vilistlased, kes aitavad Sul teha oma eduloo alustamiseks esimesi samme ja abistavad Sind enda registreerimisel ENTRUM-i 17. oktoobril 2012 Pärnu Kontserdimajas toimuvale avasessioonile.

Mis siis täpsemalt toimuma hakkab:

17:00 – DJ on kohal ja muusika mängib. Sulle pakutakse jogurtit ja meeldivat relaxation’it peale pikka koolipäeva;
18:00 – saad Teele Viira autogrammi;
18:15 – algab action! Kohapeal saad teada, mis täpselt, aga usu, et sellist asja sa meist ei ootaks;
18:40 – nüüd saad Teele Viira enda käest küsida, kuidas tema julgeb olla see, kes ta on ja teha seda, mida ta tahab. Kas ta üldse kardab midagi? Kohapeal saad teada! Lisaks saad teada, mida on selleks vaja, et Sinu enda edulugu alata saaks;
19:10 – koos Teelega laulame ning mõtleme, mis on need ulmelised ideed, huvitavad hobid, inspireerivad mõtted ja äriprojektid, mida tahame teoks teha.
19:30 – DJ keerab plaate ning kohal on tore olla, sest Teele ja Alar on meie keskel. Kohapeal saab ennast ENTRUM-isse kirja panna, et juba 17. oktoobril olla nende 500 õnneliku seas, kes kohtuvad ka teiste patroonidega ENTRUM avasessioonil Pärnu Kontserdimajas.

Alusta oma edulugu ENTRUM-is koos Teelega!

Ehk siis 1. oktoobril 2012 algusega kell 18 Port Artur 2 aatriumis näeme!