Tudengid kõikidest kõrgkoolidest on oodatud Mainori ülikooli karjääripäevale, et leida endale sobiv praktikakoht.

Sellel aastal on karjääripäev 28. novembril kell 14.15-16.00 Tallinnas Eeesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor (Suur-Sõjamäe 10a). Korralduslikult poolelt on tegu messitüüpi üritusega nagu ka eelmisel aastal. Saali kujundamise messihalliks teevad meie disainitudengid. Sel aastal otsivad praktikakohti nii lõpukursuse üliõpilased talveks kui ka teise kursuse tudengid suveks. Uuendusena tuleb ka see, et karjääripäeva reklaamime laiemalt st üritusele on oodatud ka õppijad teistest kõrgkoolidest!

Meie tudengitel on võimalus on kandideerida praktikakohtadele nagu teeksid seda töölekandideerimisel, esitades CV, motivatsioonikirja ja osaledes töövestlusel. Ettevõttel ei ole kohustust üliõpilast praktikale võtta kui ei leidu sobivat kandidaati, samuti ei garanteeri meie kandidaate pakutavatele kohtadele.

Mis pärast Karjääripäeva toimub:

peale messi on meie kooli üliõpilasel võimalik kandideerida praktikale. Üliõpilased esitavad oma dokumendid meile, kust me teeme eelvaliku ja saadame teile kandideerimisdokumendid vastavalt kokkuleppele.
läbi tehakse tööintervjuu, kus palume võimalusel luba ka ise viibida, et anda üliõpilasele tagasiside kandideerimisest. Sobivuse korral saate endale ettevõttesse tubli abilise.

Palun anda tagasisidet võimaliku osalemise kohta hiljemalt 5.novembriks aadressil kristel@eek.ee või tel 5342 4023.