7. ja 8. veebruaril 2012. aastal tutvustab Disneyland Paris Tallinna Rahvusraamatukogu ruumides ettevõtte 2012. aasta kevad- ja suvehooaja töövõimalusi ning viib läbi tööintervjuusid juba eelvaliku läbinud kandidaatidega.

Tööpakkumised 2012. aasta kevad-suviseks hooajaks on järgmistes valdkondades:

  • Klienditeenindus – hotellides klientide abistamine sisse- ja väljaregistreerimisel; klientidele informatsiooni jagamine ja igakülgne assisteerimine hotellis; klientide abistamine pagasiga; piletite müük ja klientide assisteerimine Disneyland Parki sisenemisel; parkimisteenuse osutamine – piletite müük jm.
  • Müüja-teenindaja – kauplustes klientide teenindamine. Kõnekeskuses klientide teenindamine – müük.
  • Abilised atraktsioonidele – külastajate tervitamine ja abistamine atraktsioonidel.
  • Toitlustajad ja restoranide klienditeenindajad – banketilaudade ettevalmistamine ja teenindamine; baaris ja lauas teenindamine. Letiteenindus – müük, sularahakäitlus, toitude ettevalmistamine, restorani koristamine. Kulinaariatoodete valmistamine.
  • Puhastusteenindus – parkide või hotelli üldkasutatavate ruumide koristamine ja klientide assisteerimine pakutakse nii teenindajatele (otsene klienditeenindus, müük, toitlustus).

Kõik, kes on pakkumisest huvitatud saavad registreeruda juba täna Disneyland Paris kodulehel: http://disneylandparis-casting.com/fr/postulez?jobid=2384.

Kandideerima oodatakse vähemalt 18aastaseid prantsuse ja inglise keele oskusega inimesi, kes on head meeskonnatöötajad ning kes soovivad töötada multikultuurses, väljakutseid pakkuvas keskkonnas, kus on võimalused nii õppimiseks, praktika läbiviimiseks kui ka karjääritegemiseks. Kandideerimiseks on vajalik omada õigust töötada Prantsusmaal st kandidaadid peavad omama Eesti või teiste EU/EEA riikide kodakondsust.

Täpsem ja pidevalt uuenev info EURESe eestikeelsel kodulehel www.eures.ee.

Pariisi Disneyland on Euroopa juhtiv turismiatraktsioon, mida külastab aastas üle 15 miljoni inimese ja, kes annab tööd 56 000 inimesele. Rohkem infot ettevõtte koduleheküljelt http://corporate.disneylandparis.com.