Põlvamaa Rajaleidja keskus

 Asukoht ja üldkontaktid

adress: Metsa 1, 63308 Põlva
telefon: 5886 0709
e-post: polvamaa@rajaleidja.ee
skype: polvamaarajaleidja
Facebook lehekülg

lahtiolekuajad: E–N kell 8.30–17.30 ja R kell 8.30–15.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

Töötajate kontaktid

Monika Adamson, keskuse juht: monika.adamson@rajaleidja.ee, 5221650
Merike Tigas, infospetsialist: merike tigas@rajaleidja.ee, 56987816

Eha Raav, karjäärinõustaja: eha.raav@rajaleidja.ee, 5108431
Anette Org, karjääriinfo spetsialist: anette.org@rajaleidja.ee, 58229895
Kadri Pelisaar, karjääriinfo spetsialist (lapsehoolduspuhkusel)

Mariana Saksniit, psühholoog (lapsehoolduspuhkusel)

Kaisa Aardevälja, psühholoog: kaisa.aardevalja@rajaleidja.ee, 58853733
Maarja Masing, sotsiaalpedagoog: maarja.masing@rajaleidja.ee, 58853713
Maive Torop, logopeed: maive.torop@rajaleidja.ee, 58853607
Mare Nugin, eripedagoog: mare.nugin@rajaleidja.ee, 58853608

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 58860709.