20. märtsil, hotell Olümpia (Radisson Blu Hotel Olümpia) konverentsikeskuses toimub igaaastane erimess “Rahvusvahelise hariduse päevad”. Oma õppeprogramme ja aktuaalset infot esitavad rahvusvahelised keeltekoolid, era- ning riiklikud kolledžid.

Sel aastal võtab rahvusvahelisest messist osa rohkem kui 20 õppeasutust Suurbritanniast, Saksamaalt, Hollandist, Soomest, Rootsist, Araabia Ühendemiraatidest jt.

Juhatajad ja juhtivad spetsialistid jutustavad inglise keele ning teiste võõrkeeltekursustest, parimatest teedest sisseastumiseks briti tippülikoolidesse, õppimisest erakool-pansionides, bakalaureuse ja magistriprogrammidest välismaal.

Messi külastajad leiavad vastused aktuaalsetele küsimustele, mis on seotud õppetasu, tasuta õppimisvõimaluste, õppelaenude, stipendiumide, majutusviisidega.

Messil on laialt esindatud koolivaheaja veetmise erinevad võimalused - rahvusvahelistes koolides, spordilaagrites ja keeltekoolides.

Messi raames toimuvad ka seminarid ja presentatsioonid.

Tulevaseid hotelli juhatajaid ootavad juhtivate šveitsi kõrgkoolide esindajad. Nendes koolides valmistatakse ette spetsialiste hotellindus- ja restorani juhtimisvaldkonna jaoks.
Esimest korda võtab messist osa Venemaa vanim ülikool – Sankt-Peterburi Riiklik Ülikool, mis on asutatud Peetri I käsul 1724. aastal. Tänapäeval õpib Sankt-Peterburi ülikoolis rohkem kui 32 tuhat üliõpilast. Ülikoolis on 323 eriala, 20 teaduskonda, 14 tuhat töötajat, umbes 6 000 õpetajat (1000 teadusdoktorit, rohkem kui 2 000 teaduskandidaati , 42 akadeemikut).

Üheks sisseastumisnõudeks välisõppeasutusse on ametlik võõrkeleoskuse kinnitus. Kui teil on plaanis õppida inglise keeles, on kohustuslik IELTS eksami tunnistus. IELTS`i ametliku keskuse esindajad jutustavad põhjalikumalt eksamist, eksami kuupäevadest ning parimatest ettevalmistusviisidest.

Rahvusvahelise hariduse mess toimub Eestis 2 korda aastas alates 2006. aastast. Mess on saanud populaarsuse kooliõpilaste, üliõpilaste, noorte, täiskasvanute seas. Messist on huvitatud kõik, kelle jaoks on hea haridus, professionaalne ettevalmistus ja võõrkeelteoskus parimad teed edu saavutamiseks kaasaegses konkurentsmaailmas!

RAHVUSVAHELISE HARIDUSE PÄEVAD, 20. MÄRTSIL

Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus

Mess on avatud kl 10.00-18.00

Sissepääs on tasuta.

 

Infokeskuse juhataja

T 6998300, tallinn@balticcouncil.org