Pühapäeval, 21. märtsil, toimub hotell Olümpia konverentsikeskuses „Rahvusvahelise hariduse päevad 2010” mess. Seda unikaalset Eesti tudengite jaoks messi korraldab Baltic Council for International Education. Rohkem kui 25 õppeasutust. Riiklike ning erakeskkoolide ja kolledžite, rahvusvaheliste keeltekoolide ja ülikoolide esindajad korraldavad individuaalseid kohtumisi kõikidega, kes soovib minna õppima Suurbritanniasse, USA`sse, Kanadasse, Austraaliasse, Hollandisse, Šveitsisse, Saksamaale jt riikidesse.

 

Juhatajad ning välisõppeasutuste esindajad jutustavad kesk-, eri- ning kõrghariduse saamise võimalustest. Koolilapsed ja nende vanemad saavad tutvuda inglise, saksa ja teiste võõrkeeleprogrammidega. Juhtivad rahvusvahelised koolid täiskasvanute ja noorte jaoks esitavad üld-, intensiiv- ning erikursusi.

 

Messi ajal, võib saada aktuaalset infot väliselu ning õppe kohta, sealhulgas ka õppelaenude kohta.

 

 

Mess „Rahvusvahelise hariduse päevad” toimub Eestis juba neljandat korda.Ürituse peaeesmärgiks on edastada Eesti elanikele infot välisõppevõimaluste kohta. Globaalne majanduslangus dikteerib oma reegleid, mille hulgas on mitme võõrkeele oskus. Küsimus on vaid selles, kus õppida?

 

Messi tööaeg:

21. märts 10.00 – 18.00

Sissepääs on tasuta

 

 


Lisainfo

Maria Kevorkyan

Tel: 69 98 300

tallinn@balticcouncil.org