Raplamaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Tallinna mnt 22, 79512 Rapla
telefon: 5886 0711
e-post: raplamaa@rajaleidja.ee
skype: raplamaarajaleidja

Lahtiolekuajad: E–T kell 9.00-18.00, K-N 9.00-17.00 ja R kell 9.00-15.00

 

 Raplamaa Rajaleidja keskus on 22. juunil avatud kella 09.00-13.00

Raplamaa Rajaleidja keskus on 23-24.  juunil suletud.

 

Töötajate kontaktid

Ruth Lippus, keskuse juht: ruth.lippus@rajaleidja.ee, 5697 7248
Gertrud Padu, infospetsialist: gertrud.padu@rajaleidja.ee, 5885 3638

Nele Hulkko, karjääriinfo spetsialist: nele.hulkko@rajaleidja.ee, 5885 3640
Pille Prey, karjäärinõustaja: pille.prey@rajaleidja.ee, 5885 3636

Liis Ehavere, eripedagoog: liis.ehavere@rajaleidja.ee, 5885 3637
Piret Õunmaa, sotsiaalpedagoog: piret.ounmaa@rajaleidja.ee, 5885 3635
Reet Mammon, psühholoog: reet.mammon@rajaleidja.ee, 5885 3639
Tiina Rahkemaa, logopeed: tiina.rahkemaa@rajaleidja.ee,
5885 3687

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0711.