Saaremaa Rajaleidja keskus

ASUKOHT JA ÜLDKONTAKTID

aadress: Rootsi 7, 93819 Kuressaare
üldtelefon: 5886 0712
e-post: saaremaa@rajaleidja.ee
skype: saaremaarajaleidja

facebookis: www.facebook.com/groups/SaaremaaRajaleidja/

 
Lahtiolekuajad

E - N 9.00 - 17.00
R 9.00 - 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.

 

 TÖÖTAJATE KONTAKTID

Inga Teär, keskuse juht: inga.tear@rajaleidja.ee, 5697 7518
Andra Tiik, infospetsialist: andra.tiik@rajaleidja.ee, 5885 3696

Maris Paomees, karjääriinfo spetsialist: maris.paomees@rajaleidja.ee, 5885 3693
Marjana Luist, karjäärinõustaja: marjana.luist@rajaleidja.ee, 5885 3697

Piret Kaminskas-Ustel, logopeed: piret.kaminskas-ustel@rajaleidja.ee, 5885 3695
Katrin Perova, sotsiaalpedagoog: katrin.perova@rajaleidja.ee, 5885 3691
Daili Tuuling, eripedagoog: daili.tuuling@rajaleidja.ee, 5885 3692
Eveli Kallas, psühholoog: eveli.kallas@rajaleidja.ee, 5885 3694

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0712.