Tasuta seminar toob noorteni kogu tõe välismaal õppimisest. Kolmapäeval, 17. aprillil toimub Tallinna Tehnikaülikoolis tasuta seminar noortele, kes on huvitatud magistriõpingutest välismaal.

„Seminari fookuses on erinevad inseneri, majanduse ja IT-alased magistriprogrammidele üle Euroopa,“ rääkis ürituse korraldaja Jane Niit, lisades, et kindlasti võtame luubi alla ka kandideerimisprotsessi, vajalikud keeletestid, stipendiumid, õppetoetused ja palju muud. Niidu sõnul on noorte huvi suur omandada välismaal kõrgharidus, kuid sageli jääb takistuseks puudulik teadmine olemasolevatest võimalustest.

Seminari läbiviijateks on särasilmsed eestlastest välistudengid, kes jagavad oma edu saladust ja kogemusi, kuidas edukalt ühendada õppimine, töötamine ja sotsiaalelu võõras kultuuriruumis ning selle kõige kõrvalt hakkama saada kodu- ja musta leiva igatsusega.

Seminar algab Tallina Tehnikaülikoolis 17. aprillil kell 18.00. Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil: http://tinyurl.com/ttu-mag-df

Seminari viib läbi Sihtasutus Dream Foundation, mille eesmärk on tutvustada välismaal õppimise võimalusi ning aidata noortel välisülikooli kandideerida.

Lisainformatsioon:

Katriin Visamaa
Katriin.Visamaa@dreamfoundation.eu
+372 51 51 608
www.dreamfoundation.eu
www.facebook.com/DFEstonia