Populaarne noortele suunatud töömess “Suveks tööle 2018“ tuleb taas! Sellel aastal toimub mess 17. aprillil 2018 kell 15-18 Viru Sokos Hotellis. Noorte töömessi „Suveks tööle 2018“ korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ja Põhja-Eesti Rajaleidja keskus eesmärgiga omavahel kokku tuua tööandjad ja alla 18-aastased noored, et võimaldada vahetut kontakti osapoolte vahel ning luua ka seeläbi platvorm noortele esmase töökogemuse saamiseks.

Messile ootame osalema Tallinna ja Harjumaa tööandjaid kui ka organisatsioone, kes pakuvad tööd, praktika, vabatahtliku töö ja/või töövarjutamise võimalusi alla 18-aastastele noortele.

Pakume kõigile huvilistele tasuta osalemist ja võimalust leida lisatöökäsi suviseks perioodiks kui ka ettevõtte ja/või organisatsiooni tegevusala tutvustada ning informatsiooni jagada.

Olles huvitatud osalema messil „Suveks tööle 2018“, palume ettevõte/organisatsioon registreerida SIIN hiljemalt 13. aprilliks.   

Kontakt ja lisaküsimused:
Triin Bõstrov
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
noorsootöö osakond vanemspetsialist
tel: 642 0593
e-post: Triin.Bostrov@tallinnlv.ee

 


 

Kõik alustavad kuskilt! Kas mäletad, kust alustasid Sina enda teekonda, et jõuda sellesse ametisse, kus Sa täna oled? Toona võis see tunduda mõnevõrra tüütu või tühine töö, kuid tagantjärele saab öelda, et see kasvatas Sinu iseloomu, õpetas kasvõi ühe oskuse, andis ühe teadmise ja aitas kaasa sellele, kes ja kus Sa täna oled. Iga kogemus on väärtuslik.

#kõikalustavadkuskilt on Rajaleidja karjääri- ja õppenõustamisteenuste keskuse ning Tallinna Spordi- ja Noorsooameti korraldatava noorte töömessi „Suveks tööle!“ sõnum ja just selle levitamisel me palumegi Sinu abi. Kutsume kõiki, kel tööelu esimesed sammud juba selja taha jäetud, oma esimesest töökogemusest rääkima ja innustama seeläbi noori ise aktiivselt töö- ja eneseteostusvõimalusi otsima. Meie soov on, et kõik noored unistaksid suurelt, kuid oleksid sealjuures heas mõttes „kahe jalaga maa peal“ ning mõistaksid, et kaugele jõudmiseks tuleb hakata ei kuskilt mujalt kui algusest pihta.

Selleks, et kaasa aidata noorte kannustamisele ja nende teadlikkuse tõstmisele töömaailmast, lisa sotsiaalmeediasse või saada meile Rajaleidja Facebooki või rajaleidja.ee Instagrami foto või lühivideo, kus oma esimesest töökogemusest räägid, seda kujutad või meenutad (näiteks #throwbackthursday võtmes nostalgitsev ja humoorikas foto). Too välja Sulle oluline mõte, mida esimene töökogemus Sulle andis ning lisa teemaviide #kõikalustavadkuskilt.

 

"Suveks tööle 2018" toimub küll 17. aprillil, kuid ootame kõigi meenutusi ja mõtteid koos foto või videoga terve kevade vältel, sest töösuvele eelnevad aprill ja mai, mis on noorte jaoks aktiivne periood tööpakkumiste otsimisel, kandideerimisel ja tööeluga tutvumisel.