1. oktoobril 2013 toimub kümnes Tallinna ettevõtluspäev.

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab kümnendat ettevõtluspäeva eesmärgiga tunnustada ja väärtustada ettevõtjaid ning ettevõtlikku elustiili, pakkuda ettevõtjatele või ettevõtlushuvilistele uut ja kasulikku infot ettevõtluse valdkonnast ning julgustada linlasi tegelema ettevõtlusega.

2013. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on piirideta ettevõtlus, mille all võib käsitleda nii geograafiliste kui mõtteliste piirideta ettevõtlust. Teema annab päevaprogrammi kuuluvate ürituste korraldajaile hea võimaluse tutvustada piirideta ettevõtlust oma valdkonna spetsiifikast lähtuvalt, alustades valdkondadevahelisest koostööst või unistuste ettevõtlusest kuni piiride nihutamiseni mõtle kastist välja põhimõttel. Only sky is the limit!

Ettevõtluspäeva korraldamine on rahvusvaheline suurlinnade traditsioon, mida hakati tähistama suuremates Euroopa linnades juba 2003. aastal, mil ettevõtluspäevad toimusid ühenduse Eurocities projektina Barcelonas, Stockholmis, Brüsselis, Helsingis, Berliinis ja Liverpoolis.

Ettevõtluspäevale järgneb 2. oktoobril noorte ettevõtluspäev, mis on suunatud valdavalt noortele ja noorte ettevõtlusteadlikkuse tõstmisele.

Tallinna Ettevõtlusamet on avatud uutele koostööettepanekutele, millega olete oodatud pöörduma ettevõtluspäeva projektijuhtide poole:
Agne Unn, 640 4229, agne.unn@tallinnlv.ee või
Kätlin Viksne, 640 4220, katlin.viksne@tallinnlv.ee (noorte ettevõtluspäev)

http://ettevotluspaev.tallinn.ee/