24. oktoobril on Tallinna Tehnikaülikooli uksed avatud kõigile huvilistele, et vaadata laboritesse, tutvuda teaduskondadega ja vaadata üliõpilaste eluolu tänapäevases ülikoolilinnakus.

Avatud uste programm ootab huvilisi 24. oktoobril kell 12. Avatud on tõepoolest kõik uksed, terve päeva jooksul on võimalik tutvuda kaheksa erineva teaduskonna erialadega, toimuvad ekskursioonid teaduskondades ja üliõpilaslinnakus. Kohale tulnud gümnasistid võivad end hetkeks kujutleda tulevikku ja näha kuidas on olla tehnikaülikooli üliõpilane - milline on eriala sisu, loenguruum, labor, raamatukogu, lõunasöögi koht, ühiselamutuba ja spordisaal.

Uksed on avanud ka vastvalminud ja kogu Baltikumis ainus omataoline TTÜ tudengimaja. Tudengimajas toimub virtuaalne kergejõustikuvõistlus Kinect Xbox 360-ga. Aladeks 100 m sprint, 400 m tõkkejooks, kettaheide, odavise, kaugushüpe. Lisaks saab proovida võistkondlikku strateegiamängu Counter Strike 1.6 arvutitega.

TTÜ fuajees tutvustavad end tudengiorganisatsioonid. Samuti kohale sõidutatud päris vormelauto, mille on loonud koostööprojektina TTÜ üliõpilased. TTÜ Muuseumis on avatud põnev putukanäitus „Metamorfoosid – PutukadPutukadPutukad!“, mis esitab loo putukate mitmekesisest maailmast ja sellest, kuidas putukad on inspiratsiooniallikaks inseneridele, kunstnikele ja muusikutele.

Lisainformatsiooni leiab veebist:
http://vastuvott.ttu.ee/index.php?id=10987 ja http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=294968127196533