Tarkuse retked on taas teie ees! Koostöös partneritega Swedbankist, Ignite’ist, Eesti Energiast, Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tallinna Veest kutsume teid juba teist aastat mitte lihtsalt retkedele, vaid Tarkuse retkedele! See tähendab, et spetsiaalselt selle projekti jaoks kogusime kokku kuus põnevat ekskursioonide ja külalistundide kombinatsiooni, mis võimaldavad omandada uusi teadmisi iga partneri juures otse keset igapäevaelu ja -tegevuse keerist.

 

Tarkuse retkede osalejaks üks-kaks-kolm:

1. tutvuge retkede kirjeldustega allpool ja valige see, mis teile kõige enam huvi pakub

2. valmistage ette põhjendus, miks soovite osaleda just sellel retkel, ning valige selle väljendamiseks teile kõige paremini sobiv vorm – olgu kirjatöö, kollaaž, videoklipp või muu

3. õpetajal palume logida sisse “Tagasi kooli” infosüsteemi ja liituda projektide lehel Tarkuse retkede projektiga; projekti kirjelduse juures leiate viite ankeedile, mille täitmist ootame hiljemalt 24. novembriks!

Soovitame ankeediga tutvuda võimalikult varakult, et teaksite planeerida oma tegevust vastavalt ning esitada tugeva avalduse.

Sooviavalduste põhjal valivad retki võõrustavad organisatsioonid retkelised välja hiljemalt 8. detsembriks ja lepivad kokku kõigile osapooltele sobiva aja retke toimumiseks.

Kõik küsimused on oodatud aadressil info@tagasikooli.ee.

Põnevat retkedeks valmistumist!