Tartumaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress Tähe 4 (5. korrus), 51010 Tartu
telefon 5886 0713
e-post tartumaa(at)rajaleidja.ee
skype tartumaarajaleidja

Facebook www.facebook.com/groups/TartumaaRajaleidja

Lahtiolekuajad

E–N 9.00–17.00
R 9.00–15.00
 

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel.

15.11.2018 oleme avatud 09.00–13.00

Parkimine klientidele

NB! Maja ees on parkimine tasuta ainult tähistatult (15 minutit, parkimiskellaga või aeg kirjutatud käsitsi paberile). 

Tähe 4 parklas on parkimise päevahind 5€, 30 minutit on 0,50€.

Mobiilne ööpäeva parkimine lõpetatakse automaatselt.

Juhul kui parkimist vahepeal ei lõpetata, algab uus arvestus järgmise päeval kell 00.00.

24h möödudes vastavalt maksimaalsele ööpäevatasule mobiilselt parkides tasu arvestamine 30 minuti kaupa.

Sellekohane info on olemas ka parklas asuvatel märkidel ja infotahvlitel.

Parkimistasule lisandub mobiilsideoperaatori tasu 0,32 €.

 

Töötajate kontaktid 


Piret Tatunts, keskuse juht: piret.tatunts@rajaleidja.ee, 523 7073

Ringa Kompus, infospetsialist: ringa.kompus@rajaleidja.ee, 5885 3662

Reet Hüsson, koolivälise nõustamismeeskonna konsultant: reet.hysson@rajaleidja.ee, 5885 3670

 

Liina Arus, karjäärinõustaja: liina.arus@rajaleidja.ee, 5885 3669

Anna Gramberg, karjäärinõustaja: anna.gramberg@rajaleidja.ee, 5691 4066

Kadri Jurs, karjäärinõustaja: kadri.jurs@rajaleidja.ee, 5885 3665

Olav Kersen, karjäärinõustaja: olav.kersen@rajaleidja.ee, 5885 3661
Kristel Lään-Saarik, karjäärinõustaja:
kristel.laan-saarik@rajaleidja.ee, 5885 3664
Sirje Tarraste, karjäärinõustaja: sirje.tarraste@rajaleidja.ee, 5885 3671

Helle Torm, karjäärinõustaja: helle.torm@rajaleidja.ee, 5885 3660

 

Heidi-Maarja Melts, karjääriinfo spetsialist: heidi-maarja.melts@rajaleidja.ee, 5885 3672

 

Sirje Hänni, eripedagoog: sirje.hanni@rajaleidja.ee, 5817 2740

Sirje Uibo, eripedagoog: sirje.uibo@rajaleidja.ee, 5657 7675
Ülle Veede, eripedagoog: ylle.veede@rajaleidja.ee, 5885 3784

Maia Peetso, logopeed: maia.peetso@rajaleidja.ee, 5885 3667

Tiina Vanatalo, logopeed: tiina.vanatalo@rajaleidja.ee, 5885 3663

Uliana Väizja, logopeed: uliana.vaizja@rajaleidja.ee, 5885 3668

 

 

Kristi Grünberg, sotsiaalpedagoog: kristi.grunberg@rajaleidja.ee, 5885 3666

Maarja Masing, sotsiaalpedagoog: maarja.masing@rajaleidja.ee, 5885 3713

Tiina Tamme, sotsiaalpedagoog: tiina.tamme@rajaleidja.ee, 5885 3659

Kaisa Aardevälja, psühholoog: kaisa.aardevalja@rajaleidja.ee, 5885 3733
 

Kui Teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume helistada keskuse üldnumbril 5886 0713.